Re: ЗАКАЗЫ СЕМЯН У РОССИЙСКИХ КОЛЛЕГ

214
Видел такое растение (уже внушительных размеров), цветущее, в коллекции Ильяшенко О.В., г.Донецк. Я обратил тогда на него внимание и Ю.П.Сушак просветил меня на его счёт. Очень красивый стебель с восковой кутикулой. Цвет, форма стебля - всё в этом растении вызывает интерес и жажду коллекционера иметь подобный экземпляр у себя в коллекции. Возможно кто-нибудь в Украине имеет несколько экземпляров на продажу ? Я бы приобрёл.
Ariocarpus - forever !

Re: ЗАКАЗЫ СЕМЯН У РОССИЙСКИХ КОЛЛЕГ

215
Віт та К писав:Света. Ну нажмите поисковик и Вы увидите, что это Stenocactus
Я имела ввиду, что не видела ни на выставках, ни в коллекциях, а в интернете полно фоток. Интересное растение. Если семена найду, то посею такое.

Re: ЗАКАЗЫ СЕМЯН У РОССИЙСКИХ КОЛЛЕГ

218
Шановні коллеги !

Із задоволенням спішу повідомити вам, що прибули наші спільні замовлення від Сиденко, а також від Шинкаренко та Єфремової (КИНТО).

Я зараз все пакую кожному окремо і с завтрашнього дня починаю розсилку. Новорічно-різдвяні свята зустрінемо за улюбленим заняттям)
Хай це стане для вас ще однією приємною новиною в череді чудових передсвяткових днів)

З повагою - Роман Яковенко.
Ariocarpus - forever !

Re: ЗАКАЗЫ СЕМЯН У РОССИЙСКИХ КОЛЛЕГ

220
Доброго вечора, Олександре !

Звичайно можно. Скажу більше, відправлю безкоштовно - за керамзит платити не треба !
Бо що то за свята, коли не трапляються маленьки та приємні несподіванки ))
Ariocarpus - forever !

Re: ЗАКАЗЫ СЕМЯН У РОССИЙСКИХ КОЛЛЕГ

222
Увазі замовників насіння у Сиденко В.Ю. - сьогодні відправив всі посилки з насінням по вказаним адресам.
Чекайте, скоро прибудуть !)

Хто замовляв рослини в КИНТО, також чекайте на них - вже їдуть до вас !)
Ariocarpus - forever !

Re: ЗАКАЗЫ СЕМЯН У РОССИЙСКИХ КОЛЛЕГ

224
От коли Кактус-Клуб повернеться з чергової експедиціі, та зробить оновлення каталогу... а ми з вами внесемо зміни у ті закази, що відправили за тиждень до того як Кактус-Клуб поїхав у Америку ... )
Я напишу Наталіі, спитаю як і що. Скоро напевно буду мати інформацію.
Ariocarpus - forever !

Re: ЗАКАЗЫ СЕМЯН У РОССИЙСКИХ КОЛЛЕГ

225
Роман Яковенко писав:От коли Кактус-Клуб повернеться з чергової експедиціі, та зробить оновлення каталогу... а ми з вами внесемо зміни у ті закази, що відправили за тиждень до того як Кактус-Клуб поїхав у Америку ... )
Я напишу Наталіі, спитаю як і що. Скоро напевно буду мати інформацію.
Очередная новая экспедиция у них планируется в январе. С Наташей я общался вчера. У них уже лежит обновленный каталог, там есть также приложение с новыми позициями.(скорее всего после экспедиции)

Повернутись до “Обмін, різне”