Re: ЗАКАЗЫ СЕМЯН У РОССИЙСКИХ КОЛЛЕГ

226
[tab=30]Так, справді, Наталія разом с товаришами декілька днів як повернулися додому. Але це не привід гарячкувати. Спокійно, всі встигнуть замовити і всі отримають бажане.

[tab=30]Давайте зробимо наступне: всі, хто хоче замовити в "Кактус-Клуб", мають надіслати мені свої замовлення на мою електронну адресу: kaktuss72@mail.ru
[tab=30]Тим, хто вже надіслав свої списки, прошу також переглянути їх, доповнити з оновленого КАТАЛОГА та ДОДАТКА. І також надіслати їх мені заново.
Так само як і в попередні рази, в замовленні прошу вказувати свої данні для Нової Пошти.

Давайте цього разу все зробимо швидко, щоб історія не повторилася знов. Бо казочка про солом'яне телятко може і цікава, але ... )
Чекаю на ваші замовлення. Швидко присилаєте, швидко отримуєте. Все як завжди.


Ariocarpus - forever !

Re: ЗАКАЗЫ СЕМЯН У РОССИЙСКИХ КОЛЛЕГ

227
Правильно я понял, надо тем кто дополнительно хочет, дозаказать срочно уже, по обновлениям (там в основном нотокактусы)? И это надо все сделать до НГ и чтоб они выслали ДО НГ. Просто они уедут в январе в очередную экспедицию в итоге мы получим семена весной и еще по новым ценам.

Re: ЗАКАЗЫ СЕМЯН У РОССИЙСКИХ КОЛЛЕГ

230
У цьому замовлені зараз п'ять чоловік. Вважаю, що поки замало. Як тільки набереться адекватна кількість участників, я одразу відправлю наші забаганки адресату. Якщо не набереться до Нового року, то я відправлю все одно, іначе ризикуємо знов "пролетіти".
Я буду вас інформувати зі сторинок цього сайту.
Ariocarpus - forever !

Re: ЗАКАЗЫ СЕМЯН У РОССИЙСКИХ КОЛЛЕГ

232
Симон, якщо ви домовляєтесь напряму с постачальником, отже самі в змозі забезпечити оплату і доставку. То навіщо вам наше колективне замовлення ? Дійте самостійно. Україна - демократична країна, кожна людина вільна поступати як їй здається за краще.

До речі, сьогодні до нас приеднався ще один колега зі своїм списком. Маю надію до кінця тижня відправити замовлення. Може навідь скоріше, подивимось.
Ariocarpus - forever !

Re: ЗАКАЗЫ СЕМЯН У РОССИЙСКИХ КОЛЛЕГ

234
Відповім тут, щоб загал був у курсі того, як формується замовлення.
Я не відправляю окремо кожне замовлення, Сімон. Це було б непрактично, обтяжливо для мене і постачальника. Натомість я збираю до купи всі окремі файли від участників спільного замовлення, і далі відправляю як одне замовлення (але з розподілом на окремі заявки).

Вирішив пояснити, бо ви приділяєте занадто багато уваги тому, що є суто технічною стороною моєї справи. Я ж дуже просто і чітко пояснив, що треба поновити замовлення...
Прошу тут більше не писати, а звертатись як і раніше - по пошті, або у приватні повідомлення.
Важливо - якщо вам негайно не відповідають, то це не свідчить про те, що вас ігнорують. Можуть бути і інші причини - робота, втома, родина, інші справи. Давайте будемо терплячими один до одного та обставин, не треба гарячкувати.
Ariocarpus - forever !

Re: ЗАКАЗЫ СЕМЯН У РОССИЙСКИХ КОЛЛЕГ

235
Шановні коллеги-участники спільного замовлення насіння в "Кактус-Клуб" !

В мене є для вас і всіх бажаючих приємна новина: [highlight=#80ffff]ми отримаємо насіння ще до Нового Року !!![/highlight])
По плану насіння буде в мене вже 30 грудня. Я уточнив це питання з Наталією Щелкуновою, вона піде нам на зустріч і швидко збере наше замовлення.

[highlight=#ff40ff]Хто бажає приєднатися до "швидкого замовлення" - мерщій до нашого гурту !)
Посилання на каталог та додаток до нього є в моєму повідомленні вище.
[/highlight]
Ariocarpus - forever !

Re: ЗАКАЗЫ СЕМЯН У РОССИЙСКИХ КОЛЛЕГ

236
Не довго вагаючись, до цього замовлення приєдналися ще троє колег !

Шановні друзі, якщо ще хтось вирішив взяти участь - мерщій до нашого гурту ! Ще є трохи часу. Ця вільність (доповнювати замовлення новими участниками) дозволена тільки цього разу - на честь новорічно-різдвяних свят. Щоб усі бажаючі могли приділити майбутній вільний час улюбленій справі.

Я закінчую принімати ваші замовлення увечері 28 грудня.
Ariocarpus - forever !

Re: ЗАКАЗЫ СЕМЯН У РОССИЙСКИХ КОЛЛЕГ

238
Шановні колеги !

Від щирого серця вітаю всіх з наступаючими новорічно-різдвяними святами ! Хай вам всім всміхається доля, у якому б краю ви не жили ! Бажаю всім щастя - байдуже, з яким народом кожний себе співвідносить ! Хай кожен з вас пізнає вдачу та успіх , до якого б Бога чи його Пророка ви не посилали в молитвах найзаповітніші свої думки !
Будьте щасливі, здорові і хай ніщо не захмарює ваших світлих думок у наступному році !


Ще пару слів про замовлення у "Кактус-Клуб" - кожному з учасників я відправив лист з остаточною сумою його замовлення. Буду дуже вдячний всім, якщо встигнемо розрахуватися до Нового року ... Не хочеться бути винним гроші у новорічну ніч)
Звітую: Біла Церква розрахувалась в ту хвилину, коли я відправив листа ! - дуже дякую !)
Ariocarpus - forever !

Re: ЗАКАЗЫ СЕМЯН У РОССИЙСКИХ КОЛЛЕГ

239
Повідомляю - насіння вже в мене !)
Не знаю, чи встигну я завтра щось відправити - у сина день народження, підготовка до НГ - все на купу !) Но з 02.01.2016 р. (як тільки запрацює НП) одразу почну розсилку.

Дякую всім, хто встиг здати кошти.
Я зміг докласти свої і оплатив наше замовлення. Ми вже нічого не винні)
Ariocarpus - forever !

Re: ЗАКАЗЫ СЕМЯН У РОССИЙСКИХ КОЛЛЕГ

240
Сповіщаю, що дуже хворію і зможу відправити вам насіння пізніше.
Вибачте, будь ласка.

З добрих новин - я значно поліпшив логістику заказів у росіян. Були зайві витрати і-за конвертації валюти, накладних витрат, пов'язаних с доставкою насіння по Москві, з Підмосковья та інші моменти, які робили вплив на остаточну ціну замовлення.
Всі, хто буде купувати у цьому році, будуть приємно здивовані цінами. Незважаючи на нестабільну ситуацію на валютному ринку. Це моя обіцянка стосується всіх замовлень у будь-яких російских постачальників.

2016 рік оголошую роком здешевіння цін на замовлення у російских колег!
При цьому швидкість виконання замовлень залишися високою.
Ariocarpus - forever !

Повернутись до “Обмін, різне”