Львів, МК по міні-садочках в горщику

1
Я і моя колега маємо намір провести майстер-клас по висадці сукулентних садів в горщиках й ми вирішили звернутися до вас за допомогою. Це має бути або за тиждень до Великодня, або скорше за все - після.
У вас буде можливість підзаробити, бо у нас на МК може бути до 20-25 чоловік.
Я собі думав, що це буде наступним чином: хтось з форумчан буде мати змогу представляти стенд на майстер класі, учасники підходять до стенду, вручають вам сертифікат на певну суму (100-150 грн, сума ще обговорюється), самі в цю суму вибирають рослини, форумчанин на стенді собі пише на сертифікатах, що вони вибирали - це якщо стенд буде складено з різних колекцій кількох форумчан, ми після МК розраховуємося по сертифікатах й форумчани, які нададуть свої рослини отримають собі заробіток.
Суть в чому: треба різні сукулентні рослини, будь-якої групи, але з врахунком того, що садитимуть їх люди, які можливо люблять квіти, але не мають досвіду до якихось вибагливих рослин, тобто вимоги до рослин такі: це можуть бути кактуси, можуть бути сукуленти типу седума, ехеверій, хаворцій, декоративні, але поблажливі до умов вирощування. Я ще буду на львівській виставці сукулентів, так що пишіть сюди, в приват, відповім на всі запитання :)


Re: Львів, МК по міні-садочках в горщику

6
наскільки я розумію, вибір розділу "Обмін.Різне"
для цієї справді нетрадиційної теми -- цілком адекватний

інша справа, що я не до кінця зрозумів ідею майстер-класу,
з оцими всіма стендами, сертифікатами, сукулентними садами....
але,...кожному своє...

Re: Львів, МК по міні-садочках в горщику

7
Я поясню. Я флорист, працюю в агенції і ми проводимо різні МК. У нас є бажаючі на таку тему по сукулентах, я там розказую загалом догляд за такими композиціями, як їх можна робити й ми кожному учаснику надаємо всі необхідні матеріали.
Ми у вартість квитка на МК закладаємо вартість сукулентів, це має бути фіксована сума. Тому є ідея з сертифікатами, щоб зафіксувати ціну покупки, скажімо на 100 гривень на учасника, учасник підходить до стенду, набирає собі рослинок на 100 грн собі до смаку і садить собі в горщик, як йому заманеться. Після МК ми дивимося, скільки сертифікатів отримала людина на стенді з рослинками й виплачуємо їх вартість. Ми не просимо націнок, відсотків і так далі, просто будемо раді такій співпраці на МК і все, по суті це можливість на протязі години продати рослинок на хорошу суму. Ми можемо набрати сукулентів на гуртівнях, але по-перше рослинки на гуртівнях дорожчі, по-друге вони можуть бути з гидкими прикрасами чи в блискітках і фарбі, ну і по-третє ми б хотіли більшу індивідуальність для кожного учасника :)
Відповісти

Повернутись до “Обмін, різне”