Re: КАКТУСЫ КРУГЛЫЙ ГОД

31
Насчёт нового Бруха названного в честь Дёмина, согласен название не корректное, не понятно - это гимнокалициум Бруха или Дёмина, или Бруха но Дёмина??? Но названия в честь первооткрывателей должно присутствовать. А то если называть только по отличительным признакам получиться уж очень многоэтажные названия,


Re: КАКТУСЫ КРУГЛЫЙ ГОД

33
вийшов у світ черговий російський онлайн- журнал номер 4.

не можу читати без сміху ...Раджу і Вам переглянути на дозвіллі:
стаття авторства С Барбулєва під заголовком
"Кактусьі на марках : так откуда же опунция?"

тільки початок як "сильно" інтригує:
"Если почитать различньіе околокактусньіе форумьі, то можно
обнаружить, что на их страницах идет неугасаемьій спор,
почему опунцию (Opuntia) назвали именно так, а не иначе..."

взагалі-то, беззмістовні монологи на цю тему регулярно публікував
тільки деякий користувач "юра-я", і то лише на єдиному московському форумі cactuslove.ru,
адже навряд чи більш-менш освічене товариство кактусистів переймається
наукоподібними міркуваннями цього "письменника", щедро здобрені
вкладанням автором у тексти фотографій зображень опунцій на марках.

Але дійшло до того, що п.Барбулєв, спонсор російського тепличного господарства СОКК,
вирішив підписати згадану статтю своїм прізвищем, і значна площа
присвячена фотографіям опунцій на марках Ізраїлю
та відповідній аргументації щодо ізраїльського походження опунцій
(про те, що жодних коментарів про видові характеристики
цих ізраїльських опунцій нема, я навіть не збираюся дискутувати)

Мені байдуже, чи численна аргументація походження опунції родом з землі обітованної Ізраїля
(чи Палестини, там чорт ногу зломить, якщо захочеться з"ясувати питання міжнародного права)
- щире переконання автора, чи це старанно прихований тонкий сарказм
(не надто добре розуміюся в нюансах, як відрізнити серйозний текст від гумористичного,
якщо він написаний іноземною мовою), тим більше що науковістю цей текст і не пахне.

Але такі дурниці мали б право на існування за єдиної умови публікації у першоквітневому номері.
А в даному випадку - це просто ганьба для згаданого вище
журналу: безкоштовність - зовсім не привід публікувати всякі дурниці,
навіть якщо це "стаття" за авторством спонсора...

Re: КАКТУСЫ КРУГЛЫЙ ГОД

34
і то лише на єдиному московському форумі cactuslove.ru,
Андрей, являясь администратором интернет-ресурса http://www.cactuslove.ru, хочу сразу отметить, что cactuslove не является московским или каким-либо ещё с прямой привязкой к местности., он создан абсолютно для всех русскоязычных коллег (говорящих, пишущих на русском языке и понимающих, соответственно, его же) и таким же будет оставаться. Сайт открыт и абсолютно доступен для общения из самых различных уголков нашей планеты и если уточнить детали его "трафика", то можно с уверенностью сказать, что процентов 50% его посетителей не находятся на территории РФ.

Да, в "дескрипшен" отмечено, что ресурс российский, но эти "теги", как впрочем и "тайтл", и "кейвордс", предназначены исключительно для поисковиков., то есть, я там хоть "мамину маму" вписать могу - пользователя это интересовать не должно.

Далее, по статье С. Барбулева: наверное, её не нужно рассматривать, как попытку автора что-то классифицировать и уж тем более давать такую бурную реакцию., скорее, нужно смотреть иначе - например, "глазами" человека собирающего марки и решившего поделиться своим увлечением, которое, уверен, не менее интересно нашего (кактусного).

Как-то так.

Всех с наступающим Новым Годом! Здоровья, счастья и всех благ!

С уважением,
Константин.

Re: КАКТУСЫ КРУГЛЫЙ ГОД

35
Skeptyk писав:вийшов у світ черговий російський онлайн- журнал номер 4.

не можу читати без сміху ...Раджу і Вам переглянути на дозвіллі...
Але дійшло до того, що п.Барбулєв, спонсор російського тепличного господарства СОКК,
вирішив підписати згадану статтю своїм прізвищем... і значна площа
присвячена фотографіям опунцій на марках Ізраїлю...
Але такі дурниці мали б право на існування за єдиної умови публікації у першоквітневому номері... - це просто ганьба... не привід публікувати всякі дурниці,
навіть якщо це "стаття" за авторством спонсора...
Теперь у меня рвануло... :evil: Уважаемый Андрей, знаете, как представил себе ситуацию: Вас связали, посадили перед компьютером, и заставили читать ("на іноземній мові") "ТАКОЙ СКУЧНЫЙ ЖУРНАЛ". Причем так ловко связали, когда он только успел выйти! Ждали, да? :wink: НЕТ, ну как они посмели выпустить бесплатный интернет журнал! 8O Зла не хватает просто! :twisted:
ТО ЛИ ДЕЛО, наши, бесплатные, украинские журналы! Одно издание "Львівський кактусар", под редакцией Андрія Вуса чого коштує! Адже так, пане? :twisted:
Мой сайт: cactusist.dp.ua

Re: КАКТУСЫ КРУГЛЫЙ ГОД

37
Skeptyk писав: не можу читати без сміху ......
Андрей Лукьянцев писав:Теперь у меня рвануло... Зла не хватает просто! :twisted: :
Андрію, Ви відчули різницю в емоційному наповненні?
глузливий іронічно-скептичний сарказм VS викид жовчі
Так не можна, стримуйтеся...подивіться, як спокійно і виважено відреагував Костянтин.
А міг же теж спалахнути у відповідь на мій завуальований еківок про Ізраїль і Палестину.
Ні, спокійна інтелігентна людина, хоча і політичний опонент.

а Ви? от постійно мусить появитися якийсь "адвокат" на громадських засадах,
який, не вдаючись в нюанси описаної ситуації, перейде на особистості....
А фсб читає і радісно потирає руки - он, мовляв, українці самі не здатні триматися гурту.

Тому давайте полишимо пошуки відмінностей між нами у старому 2016
і дійдемо консенсусу на грунті істини, яка, як відомо, одна, з якої сторони на неї не дивитися....

Re: КАКТУСЫ КРУГЛЫЙ ГОД

38
Уважаемые коллеги! В теме КАКТУСЫ КРУГЛЫЙ ГОД такие споры. Ищите проблемы у себя в головах, не выплескивая на страницах форума. Не будьте базарными БАБАМИ уважайте себя и других.
С уважением Rigum

Re: КАКТУСЫ КРУГЛЫЙ ГОД

40
Вот уже четыре года подряд журнал выходит с завидной регулярностью, интересным и содержательным материалом, яркими и красивыми фотографиями.
Всех его авторов и организаторов-с наступившим Новым годом!
Пусть и дальше это электронное издание радует своих читателей новыми статьями, помогая всем интересующимся существенно расширить собственный кругозор по нашему общему увлечению. Спасибо!

Re: КАКТУСЫ КРУГЛЫЙ ГОД

42
[quote="Skeptyk"]
не можу читати без сміху
я тоже смеялся когда читал на зтом сайте:
"Opuntia – названа в честь столицы Локреров, родины Патрокла – Опус (Опунция)"
Так что: "Молчи ж, кума: и ты, как я, грешна,
А всякого словами разобидишь; ...."
И на счет Юра-я Вы не правы: он по этому поводу цитировал текст с Кактус Киев

Re: КАКТУСЫ КРУГЛЫЙ ГОД

43
пояснюю ще раз
я свої аргументи навів:
1.фраза "Если почитать различньіе околокактусньіе форумьі, то можно
обнаружить, что на их страницах идет неугасаемьій спор......"
2. фотографії опунцій на марках Ізраїлю-Палестини
із спробою апелювати до першопоходження опунцій з цієї території

а що Ви мені відповідаєте?
1. а от кактуслове.ру - це не московський форум а загальноРФний
2. а от львівські журнали де?безкоштовні особливо?
3. а от на києвському сайті в енциклопедії он що написано...

люди добрі, це так прийнято вести бесіду???
Ви або втікаєте від теми, або звинувачуєте у відсутності моїх власних статей, або шукаєте контргру.

Але про различньіе околокактусньіе форумьі, на которьіх идєт неугасаємьій спор
- ніхто так і не навів як приклад хоча б 2 форуми (один не рахується, цей один я знаю,
і на його сторінках один філателіст сам із собою регулярно сперечається)

і щодо "ах какой отлічньій журнал, так держать " тощо...
не перетворюйте цікавий (поки що) дискусійний форум у ще один фейсбук з "лайк"ами.
принаймні, інші відомі мені безкоштовні журнали
(як от "Xerophilia", "Hírlevél"., "Echinocereus" "Schütziana" тощо) на порядок потужніші
по наповненню, але я чомусь не бачив Ваших захоплених коментарів у відповідних темах...

Re: КАКТУСЫ КРУГЛЫЙ ГОД

44
Зацікавила мене ця стаття, думав що мій коллега по хоббі перебільшує і надто критикує цей номер журналу.Скільки читаю то буває попадається дійсно цікавий та інформативний матеріал.

ОДНАК, прочитавши це ну смішно дійсно.Критика іноді дуже потрібна штука в цьому випадку так 100 %.

,,Земля Oбітованна,, значить, Ви що серйозно :-D
Кожен має право на свою думку і це прекрасно.Але ж ніхто ніколи не доказував наприклад що пінгвіни походять з Північного полюса, це нонсенс любий біолог розсміявся в ту саму хвилину якби почув це а ескімоси три рази перехрестились би :)

Ну добре припустимо що батьківщина опунції Ізраїль.Але де докази стародавніх малюнків (саме підкреслюю стародавніх) у ацтеків вони є і всі про це знають а марки за часів пізньої античності я думаю ніхто не малював :)Розумію якби там були стародавні тисячолітні фрески де були намальовані стебла опунції це дійсно було б дуже цікаво почитати а так вийшло смішно :)
Ну і ще одне, припустимо що одна благородна opuntia ficus-indica росла з покон віків на мальовничих просторах Ізраїлю але де решта видів намальованих на марках.По будь яким законам природи повинні там були рости і решта родичів.Не тільки один або два види.Бо виходить якась географічна нісенітниця, унікальний ендемік відрізаний від решти родичів Атлантикою і тисячами кілометрів.

Дякую за чудовий журнал але вибачте поменше б таких статтей читати бо це і справді ,, испанский стыд,,.
Вкладення
092caf2de796da03fa38e25e8869cb55.jpg 092caf2de796da03fa38e25e8869cb55.jpg Переглянуто 4040 разів 186.67 Кіб

Re: КАКТУСЫ КРУГЛЫЙ ГОД

45
Да, доказательством происхождения опунции является рисунок белорусского художника на израильской марке. Статья полный бред. Но журнал хорош, спасибо, что выходит. Читаю с удовольствием.
Відповісти

Повернутись до “Електронна література”