Re: Что это с кактусом?

33
Это наиболее агрессивная разновидность грибковой ифекции - она превращает ткани растения в слизь. :(
Валерий Петрович, г.Днепр, Украина, популяризация кактусоводства, на фейсбуке-любитель растений

Re: Что это с кактусом?

34
[align=center]Тут у меня еще одна проблемка нарисовалась.[/align]
[align=center]Подскажите что это и как это вылечить?[/align]
Зображення
Зображення
Зображення
[align=center]А с другой стороны тела все абсолютно здорово.[/align]
Зображення
Помогите разобраться с болезнью и методом лечения.Пожалуйста.
Век живи-век учись

Re: Что это с кактусом?

35
ferocactus latispinus
схоже, що він застудився (стояв на перетязі або в надто холодному приміщенні)
це єдиний ферокактус, який вимагає для зимування кімнатної температури.
як лікувати? поставити в тепле сонячне місце і очікувати початку росту.

Re: Что это с кактусом?

36
Да,голландцы-они такие...сякие! Так сразу и не поймешь-отчего и почему!? :wink: Легче выбросить и не заморачиваться! Он того не стоит! Это только мое мнение и я Вам его не навязываю.Если очень нравится-лечите! Но лучше сеять самому! :-D

Re: Что это с кактусом?

37
Valertos писав:Да,голландцы-они такие...сякие! Так сразу и не поймешь-отчего и почему!? :wink: Легче выбросить и не заморачиваться! Он того не стоит! Это только мое мнение и я Вам его не навязываю.Если очень нравится-лечите! Но лучше сеять самому! :-D
Может с Голландцами так и бывает.Только он не Голландец.И так просто выбросит за здорово живешь , проще всего.Для этого советоваться с кем то не обязательно.Я прошу совета в его лечении.
Век живи-век учись

Re: Что это с кактусом?

38
Skeptyk писав:ferocactus latispinus
схоже, що він застудився (стояв на перетязі або в надто холодному приміщенні)
це єдиний ферокактус, який вимагає для зимування кімнатної температури.
як лікувати? поставити в тепле сонячне місце і очікувати початку росту.
Схоже на те що Ви праві.Зимував у підвалі.Але усе було закрито.Можливо падіння температури.А скажіть будь ласка- ця іржа зійде?Чи це вже назавжди?Можливо треба чимось обробити?
Век живи-век учись

Re: Что это с кактусом?

39
Якщо це дійсно наслідки холоду і вологості - нічим додаково прискати не треба -
поставте в тепле місце, без протягів, почекайте появи нових шипів і тоді починайте злегка поливати.
Пошкодження на шкірі залишиться - але років через 3 все сховається -
ферокактуси з часом осідають.
нічого кращого не пораджу, говорю зі свого досвіду - мої латіспінуси теж свого часу постраждали,
зараз все сховалося в район кореневої шийки.
правда, тоді вони мали розмір якихось 4-5 см...

Re: Что это с кактусом?

40
Я думаю что это от холода. Выкинуть такое растение не надо, но держать пока отдельно от других растений желательно, как говорится карантин!
На моем латиспинусе тоже такое было от холода, потом пятна высохли и уходят вниз.
Вот так они сейчас выглядят Верхняя часть хорошо развивается и закроет нижние раны. Латиспинус не так быстро зацветает, так что, чтобы увидеть цветение, лучше попытаться лечить растение.
У моего, хотя скромные размеры, амбиции большие, собираемся цвести.

Re: Что это с кактусом?

43
Подвоя нового нет.
Укоренять как обычно? Где лутше далать срез?
Я всего раз укоренял кактус и то голандеца, поетому немного страшно.
Не уверен в своих знаниях.
А сколько она на старом протянет?

Re: Что это с кактусом?

44
Краще відразу зріжте у місці зростання- побачите, чи ще нема гнилі в Терезі.. Ащо зріз буде чистий, просушіть тиждень-півтораі поставте на вкорінення на крупнозернистий пісок. Якщо зріз буде нечистий, з коричнево-рижими плямками, ріжте чистим продензифікованим ножем вище. до чистого зрізу.
Ставте на сонячне місце. Я Терезу Лютіі, Сабо на вкоріненні перший місяць взагалі не поливаю, тільки інколи, зрідка оприскую в сонячні дні. Вони так, майже всуху, добре утворюють коріння і не підгнивають. Якщо у Вас вона буде на вкоріненні стискатись, стане плотною, не переживайте, вони витривалі, для них це норма. Якщо приходилось ці Маміллярії вкорінювати через зиму, то ставив до зимуючих рослин на пісок і до весни без жодної краплі води всуху утворюють корінці.
Відповісти

Повернутись до “Хвороби та шкідники”