профілактика від кліща і грибка

1
Добрий день. Хочу для профілактики оприскати від кліщиків Актофітом(порадив поважний кактусист, щоб не дуже шкідливий для домочадців), і купила від грибкових і бактеріальних хворіб Фітодоктор(основа-жива спорова бактерія). Чи можна іх змішати разом? І ще на Фітодокторі написано, що стимулюэ ріст, чи не спровокуэ передчасний ріст при м'якій зимівлі? Чи нормально обробити рослини якшо вдень температура 22, а вночі падаэ до 10? Обробляти кілька разів?


Re: профілактика від кліща і грибка

2
Від кліща обробити рослини перед зимівлею варто, актофітом обробку роблять 2-3 рази з інтервалом 5-6 днів. Це цикл пролуплювання кладок.. Але не менше 2 раз. Обробляти слід абсолютно всі рослини, які є дома. Краще обробку зробити не в квартирі. Вихідні і наступний тиждень за прогнозами мають бути у нас ще досить теплими.
Противірусними і протигрибковими препаратами восени для профілактики рослини не обробляю.

В мене рослини в період росту практично майже повністю захищені від занесення кліща вітром з вулиці. Абсолютно всі нові рослини, які незалежно від кого попадають до мене, проходять профілактичну обробку Масаєм або раніше обробляв від кліща Санмайтом. Від іншої напасті обробляю Конфідором максі. Але всяке буває. Інколи можна щось прошляпити
Відповісти

Повернутись до “Хвороби та шкідники”