Кактус хворіє?

Методы и технологии борьбы
Таша » 27/02/2016-21:24
Досвіду ще малувато, от і прошу допомогти. Ось фото Mammillaria theresae з нею все в порядку? ...Щось мені дуже підозрілі оці оранжеві зовсім засушені маммілки ( суха гниль?), а ще корені,що відходять від ріпки ламкі і темно- коричневі...
IMG_24400.jpg
IMG_24400.jpg (77.42 КБ) Просмотров: 2118

Ця ділянка ще трохи продовжується вліво, а далі пошкоджень немає
T.V.N. » 27/02/2016-22:37
НА фото ни чего не разобрать.
Skeptyk » 27/02/2016-23:04
з цими маміляріями (тереза, лютіі) у мене кілька разів були схожі проблеми...
в результаті всі погинули а я махнув рукою і вирішив, що є ще багато цікавих видів для формування колекції...
Borzov1982 » 28/02/2016-02:15
Кажется она гниет неспеша.
С уважением, Борзов Е.А.
Таша » 28/02/2016-11:33
Спробую ще раз: це фото ніби різкіше
IMG_2458.JPG

А це коренева система. Замість одної ріпки, десь із 5 маленьких, ростуть з одного "пенька". В кактуса проблеми давно, а корінь був колись обрізаний?
IMG_24599.jpg

Справа в тому, що кактус я купила, і продавець мене запевнила, що з ним все нормально 8O
Skeptyk » 28/02/2016-11:46
корінь не обрізаний,
просто мало хто продає оригінальні сіянці терез,
а переважно укорінені дітки...у Вас саме той випадок.

не пораджу нічого розумнішого, ніж посадити,
поставити на сонячний підвіконник і забезпечити високу вологість
(не те щоб поливати, а злегка оприскати)
balanovskiy » 28/02/2016-12:08
Ця Mammillaria theresae, ймовірно, з того клону, у якого за сосочками поступово висихає вся рослина. Цей клон довго не живе.
Таша » 28/02/2016-13:06
Всім велике спасибі за допомогу! :). ...Я взагалі-то купувала саме сіянці.
Вона ще в карантині, проходитиме обробку від шкідників. Щось обприскувати боюсь, щоб часом та рижина не почала від вологи розповзатись далі. Може її ще й фунгіцидом обробити?.
D_Petrov! Дмитрий! Відгукніться!
ЛераСтронг » 28/02/2016-18:24
Полечите его фунгицидами. Должно помочь. Мне очень хорошо спасают растения.
D_Petrov » 29/02/2016-01:00
Я тут :)
Таша, Вам уже ответил Олег Балановский
balanovskiy писал(а): Ця Mammillaria theresae, ймовірно, з того клону, у якого за сосочками поступово висихає вся рослина. Цей клон довго не живе.

Я полностью с ним согласен, дело не в грибках и др. возбудителях болезней. Здесь дело в изменённом метаболизме по причине генетической проблемы и нарушение иммунитета как следствие. Фунгициды, антисептики и т.п. не помогут.
Только молитва :wink:
Д.Петров, г.Воронеж
Valeri » 29/02/2016-11:50
balanovskiy писал(а): Ця Mammillaria theresae, ймовірно, з того клону, у якого за сосочками поступово висихає вся рослина. Цей клон довго не живе.

Я согласен с Олегом, у меня такого типа растение 20лет болело и постепенно пропадало. 8O Я "с облегчением вздохнул", когда агония закончилась... :( :-D
Валерий Петрович, г.Днепр, Украина, популяризация кактусоводства, на фейсбуке-любитель растений
gukovskyvit » 29/02/2016-18:57
В мене агонія тривала 3-4 роки.На жаль,цього року -все.Надії на життя немає.
Таша » 29/02/2016-19:41
Всім щиро дякую, я зрозуміла, що сподіватись мені теж нема на що. Скажіть. будь- ласка. а така біда з терезками часто відбувається? (бо я маю ще одну терезу, імовірно її сестричку. Поки що ніяких тривожних симптомів, симпатична..) ця теж під загрозою? :(
balanovskiy » 29/02/2016-19:57
Дивлячись де її придбали, в Україні ходить 1-2 таких клонів. Я придбав 4 різні рослини в різних місцях, одне з них було саме таким. 3 інші прекрасно себе почувають. Така ж історія була з Mammillaria luthii
Valeri » 29/02/2016-21:01
Таша писал(а): ...а така біда з терезками часто відбувається? ...ця теж під загрозою? :(

Эти растения вегетативно тиражируют. 8O За длительное время вегетативных размножений они "насобирали" кучу различных вирусных болячек, которые практически не лечатся. :( Лучше приобретать растения, которые выращены из семян... :-D
Валерий Петрович, г.Днепр, Украина, популяризация кактусоводства, на фейсбуке-любитель растений

• Объявление