Кактус хворіє?

1
Досвіду ще малувато, от і прошу допомогти. Ось фото Mammillaria theresae з нею все в порядку? ...Щось мені дуже підозрілі оці оранжеві зовсім засушені маммілки ( суха гниль?), а ще корені,що відходять від ріпки ламкі і темно- коричневі...
IMG_24400.jpg IMG_24400.jpg Переглянуто 3697 разів 77.42 Кіб
Ця ділянка ще трохи продовжується вліво, а далі пошкоджень немає


Re: Кактус хворіє?

3
з цими маміляріями (тереза, лютіі) у мене кілька разів були схожі проблеми...
в результаті всі погинули а я махнув рукою і вирішив, що є ще багато цікавих видів для формування колекції...

Re: Кактус хворіє?

5
Спробую ще раз: це фото ніби різкіше А це коренева система. Замість одної ріпки, десь із 5 маленьких, ростуть з одного "пенька". В кактуса проблеми давно, а корінь був колись обрізаний? Справа в тому, що кактус я купила, і продавець мене запевнила, що з ним все нормально 8O

Re: Кактус хворіє?

6
корінь не обрізаний,
просто мало хто продає оригінальні сіянці терез,
а переважно укорінені дітки...у Вас саме той випадок.

не пораджу нічого розумнішого, ніж посадити,
поставити на сонячний підвіконник і забезпечити високу вологість
(не те щоб поливати, а злегка оприскати)

Re: Кактус хворіє?

8
Всім велике спасибі за допомогу! :). ...Я взагалі-то купувала саме сіянці.
Вона ще в карантині, проходитиме обробку від шкідників. Щось обприскувати боюсь, щоб часом та рижина не почала від вологи розповзатись далі. Може її ще й фунгіцидом обробити?.
D_Petrov! Дмитрий! Відгукніться!

Re: Кактус хворіє?

10
Я тут :)
Таша, Вам уже ответил Олег Балановский
balanovskiy писав:Ця Mammillaria theresae, ймовірно, з того клону, у якого за сосочками поступово висихає вся рослина. Цей клон довго не живе.
Я полностью с ним согласен, дело не в грибках и др. возбудителях болезней. Здесь дело в изменённом метаболизме по причине генетической проблемы и нарушение иммунитета как следствие. Фунгициды, антисептики и т.п. не помогут.
Только молитва :wink:
Д.Петров, г.Воронеж

Re: Кактус хворіє?

11
balanovskiy писав:Ця Mammillaria theresae, ймовірно, з того клону, у якого за сосочками поступово висихає вся рослина. Цей клон довго не живе.
Я согласен с Олегом, у меня такого типа растение 20лет болело и постепенно пропадало. 8O Я "с облегчением вздохнул", когда агония закончилась... :( :-D
Валерий Петрович, г.Днепр, Украина, популяризация кактусоводства, на фейсбуке-любитель растений

Re: Кактус хворіє?

13
Всім щиро дякую, я зрозуміла, що сподіватись мені теж нема на що. Скажіть. будь- ласка. а така біда з терезками часто відбувається? (бо я маю ще одну терезу, імовірно її сестричку. Поки що ніяких тривожних симптомів, симпатична..) ця теж під загрозою? :(

Re: Кактус хворіє?

14
Дивлячись де її придбали, в Україні ходить 1-2 таких клонів. Я придбав 4 різні рослини в різних місцях, одне з них було саме таким. 3 інші прекрасно себе почувають. Така ж історія була з Mammillaria luthii

Re: Кактус хворіє?

15
Таша писав:...а така біда з терезками часто відбувається? ...ця теж під загрозою? :(
Эти растения вегетативно тиражируют. 8O За длительное время вегетативных размножений они "насобирали" кучу различных вирусных болячек, которые практически не лечатся. :( Лучше приобретать растения, которые выращены из семян... :-D
Валерий Петрович, г.Днепр, Украина, популяризация кактусоводства, на фейсбуке-любитель растений
Відповісти

Повернутись до “Хвороби та шкідники”