Зола как подкормка?

1
Здравствуйте, дорогие форумчане!
Заинтересовал меня вопрос: Использования золы и(или) древесного угля в качестве удобрений(подкормки) для кактусов?


Re: Зола как подкормка?

3
Skeptyk писав:це калій
чули колись про комплекс N-P-K ?
Я начал заниматься кактусами 3 месяца назад. С школы знаю: N - натрий, P - фосфор, K - калий. Как это все применять к растениям... Увы, не знаю.

Re: Зола как подкормка?

4
Применять, как "Юпи!": просто добавь воды...
В золе калий находится в доступной форме. В древесном угле - не доступной. А вообще, удобрять кактусы следует только когда почва истощена до предела, а пересаживать - лень. А так, это подсознательное желание убить растение :twisted:
Мой сайт: cactusist.dp.ua

Re: Зола как подкормка?

5
Андрей Лукьянцев писав:Применять, как "Юпи!": просто добавь воды...
В золе калий находится в доступной форме. В древесном угле - не доступной. А вообще, удобрять кактусы следует только когда почва истощена до предела, а пересаживать - лень. А так, это подсознательное желание убить растение :twisted:
Даже если кактусы растут на гравийке?

Re: Зола как подкормка?

9
Справа в тому, що всі добрива як зола, гній та ін, не мають на собі інструкції де буде вказано їх склад. ))
Тож неможливо точно дізнатися кількість елементів за назвою та їх відсоток.
Це означає, що підживлювання таким чином буде проходити навмання і є велика вірогідність того, що доза буде малою і не вплине ні на що, або занадто великою і це призведе до деформування, чи взагалі до загибелі рослин.
Самий оптимальний варіант - використання спеціально вироблених добрив з чітким складом і докладною інструкцією.
Я бажаю всім щастя!
Відповісти

Повернутись до “Підживлення”