фосфат калия

1
А когда надо фосфатом калия удобрять, в конце вегетации или в начале, мне говорили, что осенью. И какой концентрации.
Достать его можна в местах продажи химреактивов, вроди не дефицит
Спасибо.


2
Осенью полезнее удобрять овощные грядки. А подкормки кактусов лучше начинать вместе с началом вегетации. Осенние подкормки кактусов, конечно, стимулируют весеннюю бутонизацию, но могут и нарушить "спячку" растений.
Обычная доза удобрений в растворе - 1г/л воды.
С уважением, d-nv.

3
Вот уже 4 год перед периодом покоя буду вводить в водяной рацион кактусов однозамещенный фосфорнокислый калий (одноразово). Это неплохо влияет на цветение, как мне и говорили, - убедилась в этом сама. Концентрацию с ходу не помню - посмотрю, если нужно. Другое дело, что так ли уж нужно Вам сразу увлекаться "химией", подкормками? Попробуйте просто набить, как говорят, руку на обычном уходе и "прочувстовании" своих подопечных. А период покоя для растений - очень удобный период для любителей для изучения мат. части :wink:
Всего,
Xans

4
xans:
если не сложно, посмотрите всё-таки концентрацию, думаю, подкормка накоплений опыта не повредит :D ,
вопрос был с целью получения подтверждения, что ф-калия вносят осенью, у меня знакомый кактусист вообще кристаликами сыплет, но как то не очень хочется (калия тоже не может быть слишком много, тем более, фосфора). Спасибо

5
Твердые удобрения медленно растворяются в почве. Кристаллы, добавленные в почву перед сухой зимовкой, начнут "работать" только после нескольких поливов. Растворы удобрений усваиваются намного быстрее, поэтому подкормки начинают весной.
Я вообще не поливаю кактусы чистой водой, а только очень слабым раствором комплексных удобрений и только в период вегетации. Как показал опыт, растут и цветут кактусы при совмещении полива с подкормкой намного лучше.
С уважением, d-nv.

Re: фосфат калия

9
Купляйте багатокомпонентні добрива, звартаючи увагу на вміст фосфорних чи інших складових (для росту - азот, для квітів - фосфор, для колючок - калій і т.д.). Але фосфор краще добавляти по осені, коли більшість із рослин (кактусних) закладають квіткові бутони). По весні це мабуть буде не зовсім доречно.

Re: фосфат калия

11
GiorgioLviv писав:Подивіться на Шуварі на квіткових гуртівнях чи в магазинах типу Світязь. Біля Привокзального ринку є магазин з насінням, там добрива на вагу.
Дякую! Про Шувар я щось і не згадала... :yes: а в Світязях, Ашані немає.

Re: фосфат калия

13
Віт та К » Ср фев 18, 2015 21:12

Купляйте багатокомпонентні добрива, звартаючи увагу на вміст фосфорних чи інших складових

Підтримую цю думку і хочу поділитися своїм баченням відносно монофосфату калію та добрив. Вагове співвідношення фосфору до калію складає 1,5 до 1. Для кактусів і сукулентів повинно бути навпаки. Не заперечую його використання. Дозування залежить від складу грунту та ще деяких факторів. Багато років користуюся добривами від Uhlig (Німеччина) і рекомендую кожному кактусисту. Добрива не дорогі ( 250 г коштує 6,5 Є). Дозування: 5 г на 10 л води. Для кактусів співвідношення азот, фосфор, калій складає, як 1:2:3 і для сукулентів - 1:0,7:1 плюс мікроелементи в малих долях. Звертаюся до львів’ян, які приймають участь в обговоренні теми і запрошую відвідувати наші зібрання (перша неділя кожного місяця о 1200 , вул.Кубанська 12, Львівський міський дитячий еколого-натуралістичний центр) на яких Ви зможете одержати відповідь на питання що Вас цікавлять.

Re: фосфат калия

15
А що ми хочемо отримати від цього. Розвиток тіла рослини чи цвітіння? Кожен вибирає для себе саме те, що хоче. і навіть гроші нікого не зупиняють. Можливо "розігнати рослину до стану "ожирінння" і навпаки, утримати в стадії нормального розвитку.
Відповісти

Повернутись до “Підживлення”