Re: Прививка прививке рознь.

212
я спробую прокоментувати:
на підвіконнику вони б так не виросли...................
а для теплиці - чудово працює нормальна земля, з городу, без всяких
дурнуватих домішків типу акадама, лечуза, цеглокрихта, керамзит тощо.

Віталію, уточніть, будь-ласка, ім"я підщеп на першому і четвертому фото.
а взагалі, приємно вражений силою підщепи-ехінопсиса

Re: Прививка прививке рознь.

213
Андрію. Мені ця підщепа років 7 -8 назад випадково попала, вроді як Eriocereus tephracantha - дуже подобається.
Ось покажу на ній люті 2х річну. І ще одну дворічку, тільки фото осіннє, сьогодні до неї не доліз.
Вкладення

Re: Прививка прививке рознь.

215
Skeptyk писав:
Віталію, уточніть, будь-ласка, ім"я підщеп на першому і четвертому фото.
а взагалі, приємно вражений силою підщепи-ехінопсиса
А на четвертому фото якийсь тріх, їх у мене кілька схожих, але цей найгірший, постійно жене з під землі поросль і десь тільки на 3 - 4 рік заспокоюється. Із плюсів - липне на нього все і розмножується, як трястя. А його походженням я навіть не цікавився, це всього- навсього підщепа.

Re: Прививка прививке рознь.

217
Не згадав ще одну підщепу - селеніцереус, тому що на момент фотографування лють із тієї партії на селеніцереусах
вже не залишилося. Знайшов осіннє фото.
Востаннє редагувалось 11/03/2016-15:45 користувачем D_Petrov, всього редагувалось 1 раз.
Причина: излишнее цитирование
Вкладення

Re: Прививка прививке рознь.

219
Вот такие вот прививочки... Перепрививал на днях двухнедельную прививку с перескиопсиса, оказывается тромбоз проводящих сосудов у них развивается с первых дней прививки.
И это касается не только дигитостигмы.
Вкладення

Re: Прививка прививке рознь.

220
Это значит,что с перексиопсиса кактус перепривить проблематично?
irissad писав:А чому не залишилося? - а тому що більша частина були реалізовані, а інші були "розібрані"
і ...знову прищеплені на селеніцереуси :-D Люблю селеніцереуси.
Виталий,а вы люти просто пищевой пленкой прижимаете.Мне тоже нужно распривить люти.Интересусь,потому что резинками можно точку роста повредить.Я режу медицинские перчатки на резинки ок 1см,пробовала средства индивиальной защиты резать,не понравилось,сильно ранят прививку,нужно что-то подкладывать было.На другом фото увидела.Век живи,век учись.

Re: Прививка прививке рознь.

222
leprikorn писав:Вот такие вот прививочки... Перепрививал на днях двухнедельную прививку с перескиопсиса, оказывается тромбоз проводящих сосудов у них развивается с первых дней прививки.
И это касается не только дигитостигмы.
В данном случае вероятно правильнее говорить о вростании в привой проводящих пучков перескиопсиса. Тромб это преграда. ИМХО.

Re: Прививка прививке рознь.

223
yanaFed писав:Виталий,а вы люти просто пищевой пленкой прижимаете.Мне тоже нужно распривить люти.Интересусь,потому что резинками можно точку роста повредить.
Люті-терези-гольді-розечки і інші м*якотілі притискаю харчовою плівкою, вона добре фіксує за колючки селен-юзбер-тріхо(на трикутник - погано)
А ще можна так.
Вкладення
1111111.JPG 1111111.JPG Переглянуто 4962 разів 270.9 Кіб

Re: Прививка прививке рознь.

224
leprikorn писав:Не проблематично. Просто срезать больше, до нормальной ткани.
Один посів. Щіпав в один день.
Вгадайте з чого буде легше зняти для вкорінення-переприщеплення?
Вкладення
1.jpg 1.jpg Переглянуто 4906 разів 66.57 Кіб
2.jpg 2.jpg Переглянуто 4906 разів 52.23 Кіб
3.jpg 3.jpg Переглянуто 4906 разів 64.06 Кіб
4.jpg 4.jpg Переглянуто 4906 разів 66.19 Кіб

Повернутись до “Розмноження”