17
d-nv писав:К сожалению, в конце сентября кактусовых выставок там уже нет.
Выставка до 23-го сентября... Это не конец?

19
Тільки що знайшов в інтернеті http://www.kakteen.cz/ . Я вже вище згадував про нього, найбільший в Чехії магазин-теплиця кактусів недалеко від Младого Болеслава. Відчинено пон.-п"ят 8 - 17, суб 8 - 12, там є і телефони, а також карта, як туди дістатися з Праги. Бачу, що найкраще їхати машиною...
Сам не був, нічого сказати не можу. Може колись при нагоді з"їзджу. Знаю, що власник магазину, пан Павел Гертуш, брав участь у літній виставці кактусів у Празі.

20
На минулих вихідних був у теплиці kakteen.cz, враження більше позитивні, ніж негативні. Досить багатий вибір видів, можливо рідкостей дуже і не має, але завжди щось можна знайти для себе цікаве. 45 хвилин їзди автобусом від Праги. Для того, щоб можна було щось зрозуміти - пару фоток звідтам
Вкладення
kakteen1.jpg kakteen1.jpg Переглянуто 3922 разів 90.14 Кіб
kakteen2.jpg kakteen2.jpg Переглянуто 3922 разів 97.62 Кіб
kakteen3.jpg kakteen3.jpg Переглянуто 3922 разів 89.07 Кіб

21
І ще пару
Вкладення
kakteen4.jpg kakteen4.jpg Переглянуто 3921 раз 91.54 Кіб
kakteen5.jpg kakteen5.jpg Переглянуто 3921 раз 81.44 Кіб
kakteen6.jpg kakteen6.jpg Переглянуто 3921 раз 80.7 Кіб

22
І дві останні...
Вкладення
kakteen7.jpg kakteen7.jpg Переглянуто 3920 разів 90.28 Кіб
kakteen8.jpg kakteen8.jpg Переглянуто 3920 разів 93.2 Кіб

23
d-nv писав:gvorn
А есть ли кактусы/суккуленты в Пражском ботаническом саду (возле зоопарка)?
Мабуть це вже запізно, але просто як інформація...
Був там минулого року пізньої осені і зимою. Там є цікава теплиця, називається Fata Morgana, на фотографію можна подивитися тут http://www.pametihodnosti.cz/pamatka/58 ... matka.html
Вона складається з декількох залів з характерною для певних регіонів рослинністю. В одному з залів є трохи кактусів та інших сукулентів. Крім того, тут дуже часто організовують усіляки виставки, я був на виставці рослин-хижаків, а ще - на виставці сукулентів (але не кактусів :( ).
Сама територія ботанічного саду розділана на 2 ареали: північ та південь. І в ареалі південь є велике поле з опунціями. На жаль, пізньою осінню вони вже повністю підготовилися до зими...Крім того там є темлиця з кактусами, але туди відвідувачів не пускають...При вході продаються деякі кактуси, але по великому рахунку - нічого особливого.
Відповісти

Повернутись до “Виставки, ботсади, екскурсії, поїздки, гості”