Re: Другие суккуленты

22
Це дикар. В мене вже десь років 7-8. З трьох різних видів моїх дикарів саркокаулонів від Шпексів він, мабуть, найкраще адаптувався. З минулого року він залишився один.
Міша, при львівській погоді сіянець ніколи б не розвинув таку коряжку внизу, а швидше був би якоюсь гарною рівненькою розгалуженою гілочкою на худій анорексичній нозі-ходулі. Мав колись пару сіянців саркокаулонів. І саме такими вони дистрофіками розвивались і в один прекрасний момент їм приходив крендик.
Таскання балкон влітку- вікно взимку мабуть їм не подобалось.
Перший мій саркукаолон-дикар стояв зимовку без поливу, абсолютно сухо. Весь вегетативний період він потім простояв ніби живий. але без ознак будь-якого росту. Навіть листя не давав. Потім вже дізнався, що іх взимку необхідно час-від-часу хоч ледь зволожувати. В противному випадку вони можуть не пробудитись і дуже повільно поступово гинути. Так з ним і сталось.

Re: Другие суккуленты

24
Асти писав:Давно ніхто не хвалився своїми гарненькими та чудненькими рослинками. А у багатьох є чим похвалитися і навіть здивувати. Дуже хочеться подивитися .
Минулого року Олександр foksopotam1962 спрезентував мені 2 сіянці Albuca spiralis. Влітку того ж року одна з них зацвіла.
Вкладення

Re: Другие суккуленты

26
Sirocco, у Вас чудові рослини, дуже гарні і особливі. Albuca spiralis - це та, що згортає листочки спіралькою? Це залежить від віку чи від сорту? А пахіподіум своєю червоною квіткою розпалив бажання мати такий саме.

Re: Другие суккуленты

27
Скажу свое мнение. :) Думаю Ярослав будет не против.
Альбука так и называется - spiralis - так как листья растут спиральюю
Я выкладывал фото также своих cyrthantus smithiae. У них также листья растут спиралью.И чем взрослее растение, тем "мощнее" спираль. сейчас все просыпаются. Но пока бутонов не нашел

Re: Другие суккуленты

28
MichaelTim, у Вас такая замечательная коллекция "других суккулентов". Редко у кого есть столько удивительных "редкостей". Интересными кактусами удивляют каждый день, а вот каудексные и пахикуальные растения не часто появляются. Покажите что-нибудь, не обязательно цветущее. А может быть ещё кто-то "погордится" питомцами?

Re: Другие суккуленты

29
Спасибо за теплые слова.
Как раз цветет киртантус (о котором я чуть выше писал).
Причем в прошлом году зацвело одно растение, теперь уже 4.
Скорость вырастания бутонов - просто поражающая. Фото сделал вчера днем. Так вот в субботу вечером эти бутоны только появились из под земли.
:)
Вкладення

Re: Другие суккуленты

30
Люблю неординарные растения. Михаил, Вы - профи в их выращивании. Очень красивый цветок и неповторимые листья у киртантуса . Понравился. Очень. А меня вчера порадовала первым цветочком приобретенная у Вас осенью Ipomoea platensis . Весьма довольна приобретением. Ещё раз спасибо.
Вкладення
Відповісти

Повернутись до “Класифікація”