Re: Адениумы

424
В моем случае скорей в поливе - я их слишком сушу наверное (в смысле попросту забываю поливать). Мне они показались эдакими привередами. Я пока отказалась от опытов, а страдальцев передала в более заботливые руки. Может как-нибудь потом еще попробую. "Темперамент" кактусов мне в этом смысле более импонирует, пока с ними дружу))

Re: Адениумы

425
Татьянка Сомик писав: не розумію що їм треба робити аби вони так цвіли)))))))). Мені поки аденіуми не піддаються))))
Тетяна, в мене приблизно так було раніше- мало поливав, рідко їх пересаджував. Дорослі росли собі, цвіли, сіянці зацвітали десь в 2-3 роки. Так вийшло і з сіянцями природніх арабікумів, які собі росли- та й росли без особливого догляду і зацвіли в 10 років!
Зараз сіянці зацвітають і в півтора, якщо ставлю собі цвітіння метою і до того часу не використовую їх на підщепи. Тепер, в основному, сію для підщеп. Маю немало різних сортів і маю можливість діставати черенки нових.
З теплом і сонцем у Вас в Харкові проблем нема- швидше у нас з цим проблеми :-D
Холодна волога для них згубна.
Поливайте в період росту більше, ніж кактуси, підживлюйте, формуйте на свій смак- і отримаєте гарні квітучі рослини :noseflower:

Re: Адениумы

427
Цьогорічні цвітуни.
Почну з природніх видів.
Adenium arabicum Yemen відрізняється від інших форм арабікумів великим більш округлим листям.
Adenium oleifolium дуже повільноростучий вид. В колекціях зустрічаються досить рідко.
Вкладення
Adenium somalense по бірці Шпексів. Я його вважаю обезумом із Сомалі Adenium somalense по бірці Шпексів. Я його вважаю обезумом із Сомалі
Adenium oleifolium перше цвітіння Adenium oleifolium перше цвітіння
Adenium oleifolium Adenium oleifolium
Adenium obesum (хоча на бірці Шпексів вказано swazicum) Adenium obesum (хоча на бірці Шпексів вказано swazicum)
Adenium arabicum Yemen сіянець, перше цвітіння Adenium arabicum Yemen сіянець, перше цвітіння
Adenium arabicum Yemen сіянець, перше цвітіння Adenium arabicum Yemen сіянець, перше цвітіння
Adenium multiflorum Adenium multiflorum

Re: Адениумы

428
Сортові аденіуми
Вкладення
"Amazing Roze" "Amazing Roze"
"Moungnumchok"- як би не зламати язик "Moungnumchok"- як би не зламати язик
"Gorgeous" "Gorgeous"
"Vanilla Ice" "Vanilla Ice"
"Blak Rose" весняне цвітіння "Blak Rose" весняне цвітіння
"Blak Rose" весняне цвітіння "Blak Rose" весняне цвітіння
"Blak Rose" літнє цвітіння "Blak Rose" літнє цвітіння
"Blak Rose" літнє цвітіння "Blak Rose" літнє цвітіння
Hassade Red Hassade Red
Hassade Red Hassade Red

Re: Адениумы

429
Декілька фото для розбавлення осінньої дощової сірості.

Цвітіння цьогорічних щеплень на невеликі сіянці
Вкладення
"Hassade Red" "Hassade Red"
"Hassade Red" "Hassade Red"
"Black Bella" "Black Bella"
"Black Bella" "Black Bella"
"Racha Mound". "Racha Mound".
"Racha Mound". "Racha Mound".

Re: Адениумы

434
Очень красиво... я тоже купила семена, собираюсь сеять...но поняла, что заявленная в каталоге красота может и не быть...но эксперимент будет))))

Re: Адениумы

435
Думаю, самі звичайні квіти природніх видів Вам також сподобаються. А в якості сортового насіння немаловажне значення має те, хто постачальник

Повернутись до “Класифікація”