Re: Адениумы

452
Ого, швидко Ви! Але так навіть гарніше виглядає, кращі пропорції .Якщо у Вас східний балкон- це непогано. Тапло, свіже повітря в період росту, сонце пів дня і не так багато добрив, щоб приріст в аденіумів був менший, але краще "визрвіва". Приріст менший, але якісніший. В мене також зараз проблеми є, хоч балкончик і південний. Зняв парапетні плити, зробив повне зашклення балкону енергозберігаючими склопакетами, щоб залишати сукуленти зимувати на балконі. Але втратив ультрафіолет, через певні причини не завжди можу дати свіже повітря протягом всього дня. Треба тепер підлаштовуватись під нові умови.
А понизити температуру десь до 15 градусів не можете? Тоді і без підсвітки можна обійтись. Рости не будуть

Re: Адениумы

453
Там где араб голый (фото 24.02.16) я его зимовал в сухую 12-18 на подоконнике огражденном пленкой от квартиры и радиатора. А в этом году на осень сделал подсветку на подоконнике 3 диодные лампы 1.2 м. решил позимовать все адениумы в тепле. Араб процвел долгожданное цветение. Прививки обесумов спустя 2-3 месяца после отдыха от лета тоже некоторые процвели. Читал на сторонних форумах что рекомендуют раз в два года обрезать адениумы чтобы не теряли привлекательность (не вытягивались). Таки да, у нас не тропики, да и солнце ограничено приходится подстраиваться под условия проживания и содержания. Второй год с прививками - никак не могу найти к ним подход (переливаю скорее всего, некому по рукам давать) кончики листьев сохнут. Время поможет, найду подход благодаря форумам и профессионалам с многолетней практикой в выращивании адениумов.

Re: Адениумы

456
Перший "First love", другий "White angel". Перший отримав восени минулого року. Але квіти у нього повинні бути білі з червоною полоскою посередині пелюстки. А зацвів фактично ось так. :o1

Re: Адениумы

461
Свіжачок шалений! 8O
Скажіть будь ласка, а вони ростуть під час цвітіння? Бо мої чомусь цвітуть, а рости повністю припинили.
Я бажаю всім щастя!

Re: Адениумы

462
Неквітучі гілки майже зупиняються, ростуть слабо, а квітучі після відцвітання деякий час стоять, аж потім з’являється нова брунька

Повернутись до “Класифікація”