Re: Иное хобби

316
При побіжному погляді на фото замок поблизу Дрездена можна сплутати з околицями Толедо чи монастирським комплексом Ескоріалу, тільки низьке небо та листопадна рослинність видає Середню Європу. А якби не молочай на передньому плані, то Гран Канарія дуже схожа на Гранд Каньйон.
Григорію, а отой парнолистник ( Zygophyllum sp. ) із синьою зіркоподібною квіткою Ви фотографували у місцевому
ботсаду чи безпосередньо в природі ? А якщо в природі, то де саме - на узбережжі ( в зоні прибою ), в горах чи в якій
іншій місцині. Можливо у Вас є фото цілої рослини ?


Re: Иное хобби

317
Дякую, Ростиславе, за фідбек :)
Цю дивну рослинку я сфотографував в кактусному парку Cactualdea. Знайшов ще дві фотографії, викладаю тут. Мене здивувало, що вона росла наче на пальмі, я подумав спочатку, що це за паразит такий красивий :-D
Вкладення

Re: Иное хобби

319
Серед папоротеподібних є види, як наземні так і епіфітні, з явними ознаками ксероморфності чи навіть сукулентності, наприклад, леканоптеріси, які ще й
формують каудекси. Один з таких невибагливих видів до вашої уваги.
Вкладення
Cyrtomium caryotideum Cyrtomium caryotideum

Re: Иное хобби

320
Досягши неабиякого віку,
Всього спізнавши на своїм віку,
Цей невисокий, товстелезний фікус
Проводить зиму в світлому кутку.
Вкладення
Ficus retusa ? Ficus retusa ?
Протилежний бік тієї ж рослини Протилежний бік тієї ж рослини

Re: Иное хобби

322
З цілью чисто заробити грошей? В мене стажу поки мало 4й рік пішов, але поки таких думок немає. Сам кайф коли воно росте, а ти за ним доглядаєш, чекаєш коли зацвіте, а якщо захворів то переживаєш на нього. Хіба що коли ти насіяв багато і продати лишні. Імхо.

Повернутись до “Ми, наше життя та інші захоплення”