Re: Коллективные заказы импортных семян

1126
Шановні колеги, я отримую розсилку новин від Павла Павлічека та хочу поділитися з вами свіжими новинами з вчорашнього листа від нього (хоча мова йде й не про насіння :)). Додаю автопереклад з чешської, а нижче оригінал:
Шановні читачі,
наша газета знову вийшла 15 числа, яку ви можете відкрити, натиснувши на www.incact.cz
Ми будемо дуже вдячні, якщо ви напишете свої коментарі, зауваження, доповнення до форми під статтею, нам і авторам буде приємно, що хтось читає статті...
У торговій теплиці надзвичайно багато рослин, у тому числі унікальних колекційних екземплярів. Ми будемо раді вітати вас у будь-який час у суботу за замовчуванням, у будні 99% ми присутні, але це може статися ..., тому краще зателефонуйте Павлінце 605301683 або мені 604279370. Стоп!
Ви також можете попередньо замовити товар, він буде готовий до забору, або ми відправимо кур'єром. Ви можете знайти пропозицію товарів на www.cact.cz
Уся команда Chrudim Cactus бажає вам чудових днів, повних сонця.
Павло Павлічек
Компанія: Chrudim cactus maker
Gorkého 886, Chrudim 53701
www.cact.cz
Тел: +420 604 279 370
pavlicek@chrudim.cz
Vážení čtenáři,
opět v termínu 15. vyšly naše noviny, které otevřete klikem na www.incact.cz
Velmi oceníme, když napíšete své připomínky, poznámky, doplňky do formuláře pod článkem, potěší nás i autory, že články někdo čte...
V prodejním skleníku je neobvykle mnoho rostlin, včetně unikátních sbírkových exemplářů. Rádi vás přivítáme kdykoliv v sobotu standardně, ve všední den 99% jsme přítomni, ale může se stát..., takže raději zavolejte Pavlínce 605301683 nebo mně 604279370. Zastavte se!
Můžete si také předem objednat zboží, bude připraveno k odběru, nebo pošleme kurýrem. Nabídku zboží najdete na www.cact.cz
Krásné dny plné sluníčka vám přeje celý tým Chrudimský kaktusář.
Pavel Pavlíček
Firma: Chrudimský kaktusář
Gorkého 886 , Chrudim 53701
www.cact.cz
Tel: +420 604 279 370
pavlicek@chrudim.cz


Re: Коллективные заказы импортных семян

1127
Шановні колеги, звітую, що з замовленням від Кактус Хобі проблема.
Як я і повідомляла вас, в кінці березня Яна Чехова написала мені, що готова вислати насіння, але тоді в Києві була дуже складна ситуація, пошти працювали нестабільно, не кажучи вже про міжнародні відправлення. Я попросила її трохи зачекати. І ще я попросила додати до нашого замовленяя будь-якого насіння У ПОДАРУНОК для тих українських колег, хто втратили через війну свої длмівки та колекції. У відповідь, В КІНЦІ ТРАВНЯ, Яна прислала мені інвойс та звіт, про зібране ЩЕ РАЗ наше колективне замовлення. Я була в шоці, відверто кажучи. Та, звісно, відмовилась від такої пропозиції, нагадавши, що просила БОНУС, ПОДАРУНОК. Якщо ж це складно, то просто хай вишле наше вже ДАВНО ОПЛАЧЕНЕ (у ГРУДНІ 21-го року!) замовлення. Поки що Яна Чехова не відповідає на мої листи. Тож я написала вже скарги у ПайПал, написала листа голові чешско-словацької спілки кактусоводів та планомірно повідомляю всіх чешських постачальників про нашу ситуацію. Десь щось з цього та спрацює. Чекаємо.

А поки що є пропозиція зібрати замовлення на Мєса Гарден - бажаючі можуть писати мені у приват на на емейл (elena@cactuskiev.com.ua). Збори тривають до 22-го червня включно.

Re: Коллективные заказы импортных семян

1131
Шановні колеги, в нас є можливість зібрати колективне замовлення на насіння від чешського колеги Петра Купчака.
На його сторінці у фейсбуці ви можете подивитися на фото деякіх рослин, чиє насіння представлено в його каталогах - https://www.facebook.com/petr.kupcak.3.
Для нашой зручності він зробив навіть ціни у гривнях 🙂.
Більш того, зробивши мене регіональним менеджером (його представником в Україні), Петро знизив наші супутні витрати. Тепер до ціни насіння треба буде додати тільки частину витрат за транспортування та оплату ПайПалом (свої % за роботу я не буду брати). Це значна економія, тож раджу звернути увагу на таку вигідну пропозицію 😉.
Всі бажаючі можуть писати мені - я буду висилати каталог 🙂.

Збір замовлень буде тривати до кінця цього робочого тижня - до п'ятниці (8-го липня) ВКЛЮЧНО :).


Доречі, ситуація з замовленням в Яни Чехової вирішується - сподіваюсь, чекати залишається недовго.
Вкладення

Re: Коллективные заказы импортных семян

1132
Колеги, вітаю і звітую :):

1. На Купчака замовлення зібране та віправлене - чекаємо.

2. Насіння від Яни Чехової ОТРИМАНО!!! Хотіла написати словами пісні - "не пройшло і півроку", але пройшло вже й більше. Не буду зараз описувати всі дива та неприємності, з якими я стикнулась по ходу цього замовлення. Зараз я займаюсь тим, що перевіряю наявність позиций та перераховую всім учасникам цього замовлення суми. Бо ВСІ без вийнятку ваші суми виявилися невірними - в наявності насіння менше, ніж було нам нараховано.
Гроші будуть всім повернуті - я обіцяю, не переживайте. Просто сьогодні-завтра, будь ласка, перевіряйте свої ємейли - я всім буду розсилати звіти.

3. Є пропозиція зібрати колективне замовлення на насіння та книги Романа Павліки - Стар Астрофітум - www.starastrophytum.com.
Умови ті ж самі - до вартості вашого замовлення додаємо мені 20% за роботу + розділені на всіх супутні витрати - це ще біля 10% (точніше зможу сказати, коли отримаю рахунок від постачальника).
Все згодні можуть присилати мені свої замовлення на ємейл (elena@cactuskiev.com.ua) до кінця цього тижня (до 24-го липня) включно.

Re: Коллективные заказы импортных семян

1133
Доброго дня!!! Мене цікавить позиція на http://www.starastrophytum.com/ під номером s39: Star Astrophytum asterias setmix Japan + Thailand300 seeds. Там 300 насінин, мені це занадто. Можу взяти 100. Може є ще хтось бажаючий на цю позицію? Щоб замовити. Дякую!

Re: Коллективные заказы импортных семян

1134
Колеги, вітаю та нагадую, що збір замовлень на СТАР АСТРОФІТУМ вже майже завершено - давайте ще сьогоднішній день дамо всім, хо довго думає, чи не бачили цього повідомлення ;).

І зверніть увагу, будь ласка, на минулий пост - на пропозицію купити одну дуже цікаву позицію гуртом ;).

Re: Коллективные заказы импортных семян

1135
Шановні колеги, вітаю та сподіваюсь на ваше розуміння - зараз буду в подробицях описувати ситуацію з замовлення Купчака.

Більшість учасників цього колективного замовлення вже отримали від мене рахунки та зробили оплати. Це було тоді, коли Петро написав мені, що у всіх замовленнях, окрім деяких є в наявності все із замовленого. Ну то я й порахувала повні суми, спираючись на вказані в каталозі ціни у гривнях.

А згодом я отримала інвойс, з якого стало видні 2 нескиковки:
1. не у всіх, з кого я вже зібрала повну суму, таки є в наявності всі позиції.
2. Петро рахував не в гривнях, а в кронах, тому що йому треба перевести оплату саме в кронах. Тобто мені треба було перераховувати все заново, спираючись саме на ціни в кронах.

Звичайно я розтроїлась, висказала Петру своє незадоволення, але вирішила не затримувати його і скинути повну суму за все наше замовлення (частково із своїх грошей), а потім вже розбиратися з кожним із замовників окремо. І тут виявилася ще одна нестиковка:
3. ПайПал зняв гроші по РЕАЛЬНОМУ курсу крони - 1,55, а не по 1,23, яким є офіційний курс, і який був вказаний в каталозі Купчака...

Опускаю емоції. Я вже перерахувала всі ваші замовлення. Від імені Петра прошу вибачення за непорозуміння та незручності. Але з курсом ніхто не міг знати наперед, поки не пройшла б оплата.

Тому я запропонувала Петру просто видалити з наступного каталогу ціни у гривнях, щоб не дезорієнтувати українських замовників.

А всім учасникам цього замовлення я зараз розішлю перерахунки.

Re: Коллективные заказы импортных семян

1136
Доброго ранку, щановны колеги :).

Оплати за Купчака забрано майже в повному об'ємі. Стар Астрофітум проплачено.

Тепер чекаємо насіння від обох цих фірм, а також від Маса Гарден. Як тільки я щось отримаю, одразу напишу всім замовникам :).

А поки що є пропозиція зробити замовлення на насіння Кьоресів (http://www.kaktus-koehres.de/shop/) - перший замовник вже є - бажаючі можуть приєднуватися ;).
Збір замовлень триватиме до кінця цього тижня - до неділі (7 серпня) включно.

Умови стандартні: до суми вашого замовлення додаємо 20% мені за роботу + ще біля 10% як частину від загальних витрат.
Всі бажаючі можуть надсилати мені свої замовлення на ємейл - elena@cactuskiev.com.ua, або у приват, або у вайбері, ФБ - кому як зручно :).

Мирного тижня нам усім та з початком серпня :).

Re: Коллективные заказы импортных семян

1137
Вітаю та звітую :).

Насіння від Меса Гарден вже отримано та розослано замовникам. Також сьогодні я написала всім учасникам замовлення на Купчака, що насіння вже в мене - хто ще не відписав мені, будь ласка, перевірте повідомлення ;).

На Кьореса замовлення зібрано та відправлене - чекаємо.

Як і чекаємо посилку від Стар Астрофітум.
Але в останніх в асортименті з'явились круті позиції - раджу всім зацікавленим подивитись ;). http://www.starastrophytum.com/informat ... =en&page=I
Тому є пропозиція зібрати знов на них замовлення - вже є перша заявочка ;).
Всі бажаючі можуть приєднатися та прислати мені свої замовлення до кінця цього тижня - до неділі, 21-го серпня, включно :).

Re: Коллективные заказы импортных семян

1139
alecsandr писав: 18/08/2022-08:52 на сайті оголошення ,що до 24 серпня заявки на насіння не приймаються і подивитися не можливо,не відкривається на жаль((
Поки що можна просто полюбуватися через архів :) Виглядають фантастично, наприклад форма Kikkou
https://web.archive.org/web/20191002005 ... =en&page=1

Re: Коллективные заказы импортных семян

1140
Перепрошую, колеги, то я не додивилась, а потім трошки випала, бо була у від'їзді :).
Звісно - ЧЕКАЄМО на відкриття каталогів, а потім вже будемо збирати замовлення - заявочки приймаються до кінця неділі, 28-го серпня, включно ;).

А тим часом прийшло наше минуле замовлення від цієї ж фірми - Стар Астрофітум (Роман Павліка) - сьогодні буду розбирати та розсилати повідомлення всім учасникам ;).

Повернутись до “Обмін, різне”