Re: Коллективные заказы импортных семян

1157
Колеги, вітаю.

Сьогодні був останній день збору заявок на Павлічека - хто ще не прислав, можете встигнути до завтрашнього обіду - раніше я все одно не зможу відправити колективне замовлення, бо в нас на півдня вимикають світло.

І вже є новий каталог Романа Станіка. Кому цікаво, можу висилати.

Re: Коллективные заказы импортных семян

1159
Шановні колеги, вітаю.

Зібрані вже всі колективні замовлення на всіх постачальників, з якими ми співпрацюємо, які оновили свої каталоги до цього моменту.

АЛЕ :)! В Петра Купчака за цей час вийшов новий каталог - він пропонує нам переглянути його перед тим, як закінчити з нашим попереднім замовленням.

Всі зацікавлені можуть писати мені - я буду висилати новий каталог ;).

І нагадую, що націнка на замовлення в Купчака становить всього 10% ;).

Re: Коллективные заказы импортных семян

1160
Всім привіт.

На оновлений каталог Петра Купчака вже є нові заявочки. Тому збір дозамовлень триває до кінця цього тижня - до неделі (6-го листопада) включно.

Нагадую, що каталог я можу вислати всім бажаючим ;).

І націнка на замовлення в Купчака становить всього 10% ;).

Re: Коллективные заказы импортных семян

1161
Доброго ранку, колеги.

На Купчака замовлення вже відправлено.

І є цікава інформація від Новака (http://www.kaktusy.webzdarma.cz/). Ян так чуйно поставився до ситуації в нашій країні, що робить нам знижку 50% при замовленні його насіння :).

В цьому зв'язку, думаю, знайдуться колеги, хто захоче передивитися та додати свої замовлення ;).

Заявки приймаються до кінця цього тижня ;).

Re: Коллективные заказы импортных семян

1163
Не думаю, що замовляти у Яни Чехової варто, бо минулого разу Олені прийшлося ставити на вуха всю Чехію та майже вибивати з неї наше замовлення, бо вона взяла гроші та тупо до середини літа не відповідала. Важко знайти більшого тормоза, ніж Догналік, але Яна і його переплюнула. Ось деталі:

- viewtopic.php?p=136642#p136642
- viewtopic.php?p=136723#p136723
http://flickr.com/photos/pazzapped/

Re: Коллективные заказы импортных семян

1166
Ні, я не буду більше збирати замовлення на насіння з каталогу Чехової.

Дійсно, щоб отримати наше замовлення, в цьому році мені довелося написати самій Яні незчисленну кількість листів (які вона просто ігнорувала - я отримувала автовідвовіді), а потім звернутися за допомогою до Павла Павлічека (чисто по-людськи, бо я роблю замовлення в нього вже дуже багато років, ми листувалися з ним не тільки на рослинні теми - він підтримував нас під час Майданів і на початку війни) та голови чесько-словацької спілки кактусоводів (бо це офіційна особа). Я певна, що таке ставлення до замовників не можна розцінювати як належне. І моя ситуація з затягуванням (замовлення було зроблено в жовтні 21-го року, а отримано в липні 22-го) та ігнором далеко не єдина.

На тлі війни, в мене навіть з'явилось порівняння поведінки Чехової з рфією, яку ми теж довго терпіли - прощали всілякі пригнічення, приниження, голодомори, репресії та інші "братерські" вибрики. А потім на нас ЧОМУСЬ відкрито напали. Але особисто мені хотілося сказати, що ми самі винні, якщо дозволили так із собою поводитися. У відносинах "тиран-жертва" є над чим замислитися обом сторонам.

Я не стала здіймати хвилю та описувати привселюдно ситуацію з Яною Чеховою, тому що вона, на моє прохання, зібрала для нас в декількох своїх колег безкоштовне насіння для наших колег, хто постраждав від війни. За це велика подяка їй та всім, хто приймав в цьому участь. Доречі, все це насіння буде виставлено в нашому каталозі до кінця цього року.
Але одноразова підтримка не є достатнім приводом, щоб дозволяти щорічні прояви зневаги до замовників. Тим більше настільки вигідних, що постійно дуже вчасно платили великі гроші (а натомість жодного разу не отримали навіть жодного подарунку).

Отака моя особиста думка та позиція. Я не поводжу себе як жертва і не дозволяю партнерам проявляти тиранічні риси. Якщо інакше Чехова не може, то хай працює не зі мною. Всі бажаючі зробити замовлення в цього постачальника, можуть робити їх без моєї участі.

Re: Коллективные заказы импортных семян

1168
Дякую, пане Ростиславе. Але я б воліла не проявляти таку свою позицію ні до кого з коллег, а краще дружньо співпрацювати...

Із наших подій - ДОзамовлення на насіння Яна Новака майже зібрні - хто ще забарився, будь ласочка, покваптесь - сьогодні ввечері я відправлю йому наш оновлений колективний список ;).

Іше - хтось бачив вже оновлений каталог Ладіслава Фішера? Я написала йому запит - чекаю відповіді. Гарно біло б зробити замовлення ще й в нього.

А потім можна було б організуватися на Романа Павліку (СТАРАСТРОФІТУМ) ;)

Повернутись до “Обмін, різне”