Як поливати кактус в період бутонізації?

1
Добридень, форумчани! Вже 3-ій день спостерігаю за кактусами Rebutia Krainziana, Rebutia Senilis і Rebutia Violaciflora - здається, закладають бутони. Остання пересадка була 12 березня, а полив десь наприкінці лютого. Підкажіть, будь ласка, чи можна завтра полити кактуси ( більше тижня настоювала проточну воду ) і взагалі як часто поливати рослинки в період закладання бутонів, щоб їх не злякати? Чи взагалі не чіпати? Дякую заздалегідь💕


Re: Як поливати кактус в період бутонізації?

2
Вітаю!

Я поливаю лише в сонячний день, головне щоб було тепло, не менше 22 градусів. Трішки, промочую горщик біля стінок, стараюсь не лити біля самої рослини, теплою водою (в мене зараз бутони на маміляріях тільки). Багато хто взагалі не поливає до квітня десь. Ще залежить від конкретного виду. Лофофори не поливаю вже кілька місяців, їм і так нормально, астрофітуми самий мінімум.

В мене мало досвіду, точніше колекція не велика. Можливо тут Вам ще дадуть більш розгорнуті поради.

Re: Як поливати кактус в період бутонізації?

3
alex2center писав: 25/03/2023-12:44 Вітаю!

Я поливаю лише в сонячний день, головне щоб було тепло, не менше 22 градусів. Трішки, промочую горщик біля стінок, стараюсь не лити біля самої рослини, теплою водою (в мене зараз бутони на маміляріях тільки). Багато хто взагалі не поливає до квітня десь. Ще залежить від конкретного виду. Лофофори не поливаю вже кілька місяців, їм і так нормально, астрофітуми самий мінімум.

В мене мало досвіду, точніше колекція не велика. Можливо тут Вам ще дадуть більш розгорнуті поради.

Дякую за змістовну відповідь! У мене +25°, але похмуро. Тоді зачекаю на завтрішнє сонце) Вода у моїх кактусів з піддона потрапляє в дренажні отвори, але її я не грію (наче й так кімнатної t)
Не знала про квітень. Я цілий рік поливаю, це ж нічого? (впродовж зимівки при +9° поливаю 1 раз на місяць, влітку - 1 раз та тиждень) і минулого року 1 кактус зацвів. Загуглила види Ваших кактусів, такі гарнюні ❤ А у мене квітнути збираються Rebutia Krainziana, Rebutia Senilis і Rebutia Violaciflora (про них і питала). Дякую🌵🌷
Відповісти

Повернутись до “Цвітіння”