Help! Як доглядати за кактусом з бутонами?

1
Добрий день. З'являються бутони у кактусів Rebutia Krainziana, Rebutia Sinilis та Rebutia Violaciflora (помітила 4 дні тому) Зимівка була на холодному балконі при +8°, з поливом 1 раз на місяць. В кінці лютого був останній полив. 12 березня я їх пересадила, нині стоять на вікні. Прошу допомоги, чи потрібно полити їх? Це не відлякає бутони? Як часто поливати кактус з бутонами? І чи потрібно притіняти бутони? Бо після обіду сонце світить прямо на бутончики. Дуже хвилююсь.


Re: Help! Як доглядати за кактусом з бутонами?

2
Доброго дня,

Я не сильний експерт з кактусів, тому мою відповідь можете поставити під сумнів :-D
1. Притіняти не потрібно.
2. Поливати можна у звичайному режимі, головне, щоб без добрив. Мав випадок коли після декількох поливів з добривом, бутон завмер, а кактус взявся активно рости. Але не факт, можливо причиною була сукупність якихось інших факторів.

Якось так)

Re: Help! Як доглядати за кактусом з бутонами?

3
yukomkom писав: 04/04/2023-14:53 Доброго дня,

Я не сильний експерт з кактусів, тому мою відповідь можете поставити під сумнів :-D
1. Притіняти не потрібно.
2. Поливати можна у звичайному режимі, головне, щоб без добрив. Мав випадок коли після декількох поливів з добривом, бутон завмер, а кактус взявся активно рости. Але не факт, можливо причиною була сукупність якихось інших факторів.

Якось так)
Вельми вдячна за Вашу відповідь! Було корисно)🌷🤗
Відповісти

Повернутись до “Допоможіть!”