Re: Допоможіть ідентифікувати

964
Доброго дня,
отримала майже випадково ось такого красеня. Буду вдячна за допомогу в визначенні.
Бірка була Rebutia dictifrisa (гугл взагалі такого не знає), але я думаю - Echinopsis ferox? Lobivia ferox? Щось з них longispina?
Голки чорні, коли мокрі. Горщик 9х9. Фото не передає всієї краси
Вкладення

Re: Допоможіть ідентифікувати

966
PWM писав: 01/04/2023-16:19 скоріше за все L. ferox
Щиро Вам дякую! Так, вже встигла обробити від кліщів (хоч верхівка немов здорова, але так завжди роблю всім новим). Докладу зусиль, щоб далі все було добре. Рослина з цими ороговілими шрамами, але фото не передає, наскільки вона красива вживу.

Re: Допоможіть ідентифікувати

968
Crydenich писав: 01/04/2023-14:14 Доброго дня,
отримала майже випадково ось такого красеня. Буду вдячна за допомогу в визначенні. <...> Lobivia ferox? <...>
Красива дуже перспективна рослина (подивіться на нижні колючки!), потрапила в дбайливі руки. :) Дійсно Lobivia ferox.

Re: Допоможіть ідентифікувати

969
anttisepp писав: 05/04/2023-12:28 Красива дуже перспективна рослина (подивіться на нижні колючки!), потрапила в дбайливі руки. :) Дійсно Lobivia ferox.
Дуже приємно за такі теплі слова! Так, колючками мене й "зачіпила". Нижні, коли у неї все в житті було добре, росли суперові. Там, якщо уважно продивитись ствол, можна умовно скласти біографію кактуса.
Коли зацвіте, бо, сподіваюсь, не скине бутон, викладу також на форумі!

Повернутись до “Визначення невідомих рослин”