Допоможіть визначити види кактусів мікс з магазинів і не тільки

1
Маю невеличку кількість кактусів які мені подарували, або купувались під назвою "кактус мікс" в різних супермаркетах. Поправте мене з назвами, які я знайшов в інтернеті по фото. Ось фото рослин, з назвою яких я більше за все сумніваюсь:
5. Opuntia Vestita Cristaat (Опунция вестита кристата). Купували у 2023 р. 6. Coryphantha delicata (Корифанта) 7. Mammillaria spinosissima (Маммиллярия колючейшая) 8. Gymnocalycium saglionis (Гимнокалициум Саглионис Сальона) 9. Ферокактус загнутоколючковый (хаматакантус) или Ferocactus histrix

Re: Допоможіть визначити види кактусів мікс з магазинів і не тільки

2
10. Mammillaria Маммиллярия якась??? 11. Миртиллокактус геометрический 12. GYMNOCALYCIUM QUEHLIANUM Гимнокалициум??? 13. Эриокактус Вараси (пародия) 15. Trichocereus pachanoi трихоцериус или Сан-Педро. Цей кактус у мене давненько, висота вже 1,5 метри

3
16. Mammillariа bocasana (Маммиллярия бокасана) 17. Эхинопсис ???? Колись роки 3 тому взяв дітку в офісі, випускає дуже багато діточок. Колючка маленька, розмір невеличкий. 18. Mammillaria gracilis или Mammillaria elongata 19. Pilosocereus azureus (Пилозоцереус) 21. Mammillaria 'Toluca' (Mammillaria polythele) 22. Mammillaria mystax

4
23. Espostoa melanostele или Эспостоя шерстистая (лат. Espostoa lanata) Espostoa ritteri 24. Eriocactus warasii (Эриокактус Вараси, нотокактус) 25. Gymnocalycium Friedrichii (Гимнокалициум Фридриха) Цей кактус мені віддали дорослим у такому стані цього року. 27. Mammillaria brauneana или geminispina (Маммиллярия якась???) Теж кактус віддали вже такий деформований 28. Маммиллярия Карвинского
Відповісти

Повернутись до “Визначення невідомих рослин”