Пелецифора

1
Посеяла я семена пелецифоры. Сеянцам уже месяц, содержу вместе с другими сеянцами, но в книге прочитала, что сеянцы пелецифоры очень чувствительны к избытку влаги. В связи с этим возник вопрос: как долго ее сеянцы держать во влажности и в теплице, и с какого возраста переходить на более сухое?


2
Сеяла два года назад.
Содержала со всеми в одинаковых условиях.
И сейчас содержу.
Падежа не наблюдала.
Может оттого, что ращу сеянцы в спартанских условиях.
С уважением, Лиана

4
Куплю много свежих семян асселиформис и стробилиформис, у кого есть сообщите на имейл stasshkola@mail.ru
С уважением, Stanislav.
www.irisik.com - Сайт о кактусах и других суккулентах

Re: Пелецифора

5
Margo писав:Как я понимаю, в спартанских условиях - Это все же поменьше влаги. Попробую. Надеюсь все будет тоже без падежа.
Я вирішив скористатися цією старенькою темою, бо хочу сказати пару слів тому, хто захоче посіяти ці чудові рослини.
Насіння сходе непогано в звичайнісіньких умовах будь-якої середньостатистичної аматорської, саморобної теплички)
+30 вдень і +20 уночі - такі показники температури майже у кожного, хто сіє саморуч.
Після того, як з'явилися сходи, я розпікирував їх у відкриту плошку, тому що в умовах закритого пластикового контейнера сіянці почали гнити.
З тих пір сіянці так і ростуть - не дуже швидко за умов досить рихлого субстрату і не дуже частих поливів. Але вони точно "в рості" і почувають себе нормально.
З такими родами, як Pelecyphora не треба поспішати - це рослини для терплячих)

Хочу додати - насіння замовляв у В'ячеслава Сіденко.
Ariocarpus - forever !
Вкладення
Peleciphora aselliformis №156-HK-1569, №157-SB-894 Peleciphora aselliformis №156-HK-1569, №157-SB-894
Відповісти

Повернутись до “Посів”