Лофофора, наліт, та підгниваючий низ шляпок?

1
Добрий день панство
Досталася така лофофора
Корнева система в гарному стані, дві великі шляпки знизу як підгнивають?/перемерзлі?, на дотик низ дуже мьякий
Що робити щоб привести її в людьский, здоровий стан, та позбавитись нальоту? Дуже дякую
Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення


Re: Лофофора, наліт, та підгниваючий низ шляпок?

2
Вибачте, там взагалі нічого не видно. Спробуйте доторкнутися - якщо воно м'якіше за інші частини, то можливо гниє (тоді треба вирізати до здорового). А може просто давно не поливалося.
http://flickr.com/photos/pazzapped/

Re: Лофофора, наліт, та підгниваючий низ шляпок?

4
lapaxcp писав: 29/04/2022-09:28 в мене схожі симптоми після зими...почав оприскувати вже, та трохи поливати, почало відновлюватись.
Я поставил на балкон под обеденное солнце(1.5ч в день) без воды на недельку, подсохло вроде, смотрится теперь лучше. Завтра буду пересаживать в лечузу, попробую по совету кактусовода, "отмыть" налет. Подозреваю что Под шляпками мякоть такая, не изза гнили, так как в таком состоянии с февраля, и после транспортировки я забирал растение из почтомата, и мне оно показалось перемерзшим, не знаю так ли это, но было похоже на огурец который перемерз в холодильнике. Но сейчас вроде под солнцем пришло в однородное состояние. Буду следить. Спасибо тем кто отозвался, форум не мертв) Надеюсь лофка "расцветет" и выберется из этого мрачного состояния.
Відповісти

Повернутись до “Хвороби та шкідники”