Віддам, подарую, обміняю невелику колекцію простих кактусів. Самовивіз Одеса або відправка поштою.

1
Віддам небайдужим свою маленьку колекцію кактусів. Всі види та сорти досить прості і недорогі. Хотілось збирати колецію кактусів та сукулентів, сукуленти гарно ростуть і навіть квітнуть, а от кактусам в мене на західному вікні в Одесі щось погано. Деякі в мене вже більше 10 років. Якщо є бажання їх забрати, буду рада. Ще більше буду рада, якщо поміняю їх на дітки чи листочки інших сукулентів, таких як ехеверії, хавортії, седуми, крассули та ін. Перешлю новою поштою за Ваш рахунок, або самовивіз з Одеси.
Можливо неправильно ідентифікувала назви та сорти. Всі в непоганому стані, крім багатостраждального грузоні. Він в мене років 10, був навіть спилений та перевкорінений, зараз згорів на сонці, є опіки, але він ще живий. Мамілярії теж обрізались та перевкорінювались, декілька років навіть квітли влітку.


Вкладення

Re: Віддам, подарую, обміняю невелику колекцію простих кактусів. Самовивіз Одеса або відправка поштою.

3
Lvv73 писав: 11/05/2023-10:24 Добрий день!
Якщо не віддали ще, я би забрав!
Тільки якщо можливо відправити Новою поштою
Вибачте, вже віддала. Дякую що зацікавились
Відповісти

Повернутись до “Дарую, рекомендую, каталоги насіння”