Тема : Яку виставку краще відвідати 27-28 травня в Києві чи на початку літа в Одесі?

1
Доброго дня.Є бажання відвідати одну з виставок,буду їхати з м.Житомир.Підкажіть будь ласка якусь інформацію з приводу які конкурси , учасники , рослини будуть представлені на виставках і т.д.Чи є плата за вхід і чи відомо за якими адресами.Було б добре на українському сайті по кактусам бачити цю інфу наперед,бо це дійсно великі події.Я б з задоволенням відвідав би і Дніпро і Харків,Київ і Львів. Дякую за допомогу.Бо доводиться збирати інфу по шматочкам.


Re: Тема : Яку виставку краще відвідати 27-28 травня в Києві чи на початку літа в Одесі?

2
Torunin писав: 24/05/2023-18:36 Доброго дня.Є бажання відвідати одну з виставок,буду їхати з м.Житомир.Підкажіть будь ласка якусь інформацію з приводу які конкурси , учасники , рослини будуть представлені на виставках і т.д.Чи є плата за вхід і чи відомо за якими адресами.Було б добре на українському сайті по кактусам бачити цю інфу наперед,бо це дійсно великі події.Я б з задоволенням відвідав би і Дніпро і Харків,Київ і Львів. Дякую за допомогу.Бо доводиться збирати інфу по шматочкам.
В Одесі зазвичай без конкурсів, та лекцій. Живе спілкування та можливість щось придбати.Як буде цього разу не знаю.

Re: Тема : Яку виставку краще відвідати 27-28 травня в Києві чи на початку літа в Одесі?

3
В Києві та що в БотСаду, то там платиш 100грн тільки за вхід на територію Саду. По рослинам, то можна знайти майже все, що цікавить. Якщо в Київский БотСад їхати, то краще чим раніше тим краще, поперше великі черги на касах при вході, а потім багато людей уже на самій виставці, а так все Ок.

Re: Тема : Яку виставку краще відвідати 27-28 травня в Києві чи на початку літа в Одесі?

4
Vadym писав: 24/05/2023-19:11
Torunin писав: 24/05/2023-18:36 Доброго дня.Є бажання відвідати одну з виставок,буду їхати з м.Житомир.Підкажіть будь ласка якусь інформацію з приводу які конкурси , учасники , рослини будуть представлені на виставках і т.д.Чи є плата за вхід і чи відомо за якими адресами.Було б добре на українському сайті по кактусам бачити цю інфу наперед,бо це дійсно великі події.Я б з задоволенням відвідав би і Дніпро і Харків,Київ і Львів. Дякую за допомогу.Бо доводиться збирати інфу по шматочкам.
В Одесі зазвичай без конкурсів, та лекцій. Живе спілкування та можливість щось придбати.Як буде цього разу не знаю.
А багато приїзжає кактусоводів?Велика взагалі виставка в Одесі.Платний вхід?

Re: Тема : Яку виставку краще відвідати 27-28 травня в Києві чи на початку літа в Одесі?

5
lapaxcp писав: 24/05/2023-20:27 В Києві та що в БотСаду, то там платиш 100грн тільки за вхід на територію Саду. По рослинам, то можна знайти майже все, що цікавить. Якщо в Київский БотСад їхати, то краще чим раніше тим краще, поперше великі черги на касах при вході, а потім багато людей уже на самій виставці, а так все Ок.
Дякую за відповідь.Ви їздили туди,як враження?Хто з наших приїзжає?

Re: Тема : Яку виставку краще відвідати 27-28 травня в Києві чи на початку літа в Одесі?

6
Torunin писав: 24/05/2023-23:36
lapaxcp писав: 24/05/2023-20:27 В Києві та що в БотСаду, то там платиш 100грн тільки за вхід на територію Саду. По рослинам, то можна знайти майже все, що цікавить. Якщо в Київский БотСад їхати, то краще чим раніше тим краще, поперше великі черги на касах при вході, а потім багато людей уже на самій виставці, а так все Ок.
Дякую за відповідь.Ви їздили туди,як враження?Хто з наших приїзжає?
Я ездила. Шикарно было. И поговорить и поголосовать и помочь и найти почти всё, что хотелось. Ещё и ботсад сам участвует.

Ось, наприклад, фотозвіт попередньої події
https://m.facebook.com/story.php/?story ... 0537370909

Re: Тема : Яку виставку краще відвідати 27-28 травня в Києві чи на початку літа в Одесі?

7
Torunin писав: 24/05/2023-23:36
lapaxcp писав: 24/05/2023-20:27 В Києві та що в БотСаду, то там платиш 100грн тільки за вхід на територію Саду. По рослинам, то можна знайти майже все, що цікавить. Якщо в Київский БотСад їхати, то краще чим раніше тим краще, поперше великі черги на касах при вході, а потім багато людей уже на самій виставці, а так все Ок.
Дякую за відповідь.Ви їздили туди,як враження?Хто з наших приїзжає?
Ну останній раз я був то були Литвин, Григорій, Чех... Я в них в основному завжди і беру кактуси. Ну враження як завжди все классно, очі розбігаютьбся. Але рекомендую всетаки їхати чим раніше тим краще.

Re: Тема : Яку виставку краще відвідати 27-28 травня в Києві чи на початку літа в Одесі?

8
Нажаль, дуже важко дізнатись хоч якусь інформацію про проходження виставок в Києві. Колись, тут, на головній сторінці сайту завжди викладали розклад проходження виставок з датами, часом та адресою. Окрім того, за кілька днів до виставки було оголошення з нагадуванням про подію. А зараз цього ніхто не робить. Я випадково натрапила на ваше повідомлення і розумію що 27-28 травня буде виставка, але не відомо за якою адресою. Якби ще хто підказав де саме вона буде проходити, то і я змогла б її відвідати. Сумно...

Re: Тема : Яку виставку краще відвідати 27-28 травня в Києві чи на початку літа в Одесі?

9
Torunin писав: 24/05/2023-18:36 Доброго дня.Є бажання відвідати одну з виставок,буду їхати з м.Житомир.Підкажіть будь ласка якусь інформацію з приводу які конкурси , учасники , рослини будуть представлені на виставках і т.д.Чи є плата за вхід і чи відомо за якими адресами.Було б добре на українському сайті по кактусам бачити цю інфу наперед,бо це дійсно великі події.Я б з задоволенням відвідав би і Дніпро і Харків,Київ і Львів. Дякую за допомогу.Бо доводиться збирати інфу по шматочкам.
Нажаль, дуже важко дізнатись хоч якусь інформацію про проходження виставок в Києві. Колись, тут, на головній сторінці сайту завжди викладали розклад проходження виставок з датами, часом та адресою. Окрім того, за кілька днів до виставки було оголошення з нагадуванням про подію. А зараз цього ніхто не робить. Я випадково натрапила на ваше повідомлення і розумію що 27-28 травня буде виставка, але не відомо за якою адресою. Якби ще хто підказав де саме вона буде проходити, то і я змогла б її відвідати. Сумно...

Re: Тема : Яку виставку краще відвідати 27-28 травня в Києві чи на початку літа в Одесі?

11
e.rudakova писав: 26/05/2023-18:35


Якби ще хто підказав де саме вона буде проходити, то і я змогла б її відвідати. Сумно...
Від центрального входу вниз по сходинкам, до кінця, там на ліво, буде будівля, перші двері. Буває пише що там виставки фіалок, то заходьте сміливо там і кактуси))
Відповісти

Повернутись до “Виставки, ботсади, екскурсії, поїздки, гості”