Потрібна термінова допомога (

1
Моїм Айлостері Арбіфлорі та Ребуції Сеніліс стало занадто тісно в горщику через величезну кількість діток - довелося малят відділити, а материнську рослину пересадити. Прошу вашої допомоги - що робити з дітками? Там є зовсім маленькі (<1 см в діаметрі) і дуже багато без коренів😢. Я їх поки поклала в затінок на м'яку чисту серветку, а як діяти далі? 1)Як доглядати за дітками без коріння, як пришвидшити появу корінців? 2) Коли і за яких умов можна буде посадити їх в горщик? 3) Коли і як часто поливати діток? +Верхній полив чи нижній? Буду дуже вдячна всім Вашим порадам❤️
P.S. Дуже хвилююся, оскільки це перші дітки, з якими я маю справу🙁


Вкладення

Re: Потрібна термінова допомога (

2
Посадіть їх у поживну торфʼяну суміш з Аврори наприклад.
Не поливайте,залиште на пд підвіконні.
Через місяць мусить бути результат.
Для вау ефекту можна придбати укорінювач.
Вони добре викорінюються без особливих дій над ними.

Re: Потрібна термінова допомога (

3
Winlock писав: 10/09/2023-08:05 Посадіть їх у поживну торфʼяну суміш з Аврори наприклад.
Не поливайте,залиште на пд підвіконні.
Через місяць мусить бути результат.
Для вау ефекту можна придбати укорінювач.
Вони добре викорінюються без особливих дій над ними.
Дякую Вам дуже! А як часто поливати малят? Поливати через піддон чи на землю? Це не страшно, що в мене східні вікна?

Re: Потрібна термінова допомога (

9
zoozooz писав: 14/09/2023-22:19
Winlock писав: 10/09/2023-08:05 Посадіть їх у поживну торфʼяну суміш з Аврори наприклад.
Не поливайте,залиште на пд підвіконні.

Чому в торфяну? Чому на сонці?
У мене всі в торф'янім субстраті сидять. Кажуть, поживний для них дуже.

Re: Потрібна термінова допомога (

10
Elizabettka13Elz писав: 28/09/2023-11:19
zoozooz писав: 14/09/2023-22:19
Winlock писав: 10/09/2023-08:05 Посадіть їх у поживну торфʼяну суміш з Аврори наприклад.
Не поливайте,залиште на пд підвіконні.

Чому в торфяну? Чому на сонці?
У мене всі в торф'янім субстраті сидять. Кажуть, поживний для них дуже.
Це погана ідея.
Радив би якнаймога скоріше виправити цю хибу
1. торф затримує воду, субстрат довго не просихає
2. торф "жирний", може гнати в ріст, кактуси витягнуться
3. торф може спотворити зовнішній вигляд рослин внизу, біля корньової шийки, будуть жовті

Торф звісно має бути, але в невеликих кількостях, я коли купую готовий субстрат в магазині, він майже весь торф'яний, розбавляю його з піском, агроперлітом і звичайною землею в таких пропорціях, що торфу виходить мізер.
Все що кажуть поживне, воно мабуть поживне для інших рослин, а кактусам потрібен суворий аскетичний грунт.
Відповісти

Повернутись до “Допоможіть!”