Re: Адениумы

376
Понемножку начинают цвести и мои "толстячки".


Вкладення
Adenium obesum 'Gorgeous' Adenium obesum 'Gorgeous'
Adenium obesum 'Gorgeous' Adenium obesum 'Gorgeous'
Adenium obesum 'Peachy pop' Adenium obesum 'Peachy pop'
Adenium swazicum cv. 'SANO WHITE' ES (прививка от растения Ярослава Смейко) Adenium swazicum cv. 'SANO WHITE' ES (прививка от растения Ярослава Смейко)
Adenium swazicum cv. 'SANO WHITE' ES (прививка от растения Ярослава Смейко) Adenium swazicum cv. 'SANO WHITE' ES (прививка от растения Ярослава Смейко)

Re: Адениумы

381
psp писав:Скільки років арабу. шо зацвів
Подивився на бірку і сам здивувався. Посів рівно 10 років тому- липень 2005 року. Ріс в досить жорстких умовах і пересаджував його нечасто. Та ще й короткий вегетаційний період у моїх умовах. Уважніше до нього відносився б, був би більшим і швидше зацвів би. Другий такий самий, ровесник ще квітів поки не мав

Re: Адениумы

388
У меня расцвёл очередной гибридный обессум. Маленький цветок. Но приятно)
Я показывал фото с бутонами первого моего расцвевшего адениума, но насмотревшись здесь на цветение роскошных тайских гибридов, забыл выложить своего "дворнягу)

Итак, первое и второе фото свежее, третье - в дополнение к предыдущему посту:
Ariocarpus - forever !
Вкладення
Сейчас цветёт Сейчас цветёт
...его цветок ...его цветок
Мой первый цветущий адениум. Цветки держались около месяца. Мой первый цветущий адениум. Цветки держались около месяца.

Re: Адениумы

390
Мої вітання шановному панству! Насамперед хочу висловити своє захоплення вашими колекціями! Сільки краси зранку! :)
sirocco писав:
psp писав:Скільки років арабу. шо зацвів
Подивився на бірку і сам здивувався. Посів рівно 10 років тому- липень 2005 року. Ріс в досить жорстких умовах і пересаджував його нечасто. Та ще й короткий вегетаційний період у моїх умовах. Уважніше до нього відносився б, був би більшим і швидше зацвів би. Другий такий самий, ровесник ще квітів поки не мав
Дуже гарний! Скажіть, будь ласка, ви формували його, чи він самостійно здобув такої досить цікавої форми? І спасибі вам за надію, я вже думала не дочекаюсь цвітіння своїх, але мені залишилося чекати якихось 4 роки. :-D

Повернутись до “Класифікація”