16
обіцяв показати... ось ацтеки 5 місяців..багато здохло, але зараз в соновному 2.5-3.5 мм (плошка 10см)


Вкладення
DSCN62028.JPG DSCN62028.JPG Переглянуто 7378 разів 84.79 Кіб

17
там на верхній фотці у лівому верхньому куті блосфелдії - біля 2 мм за 5 місяців.

а зараз будуть ацтеки півтора року...5-6 мм. правда, побиті кліщиком...
Вкладення
DSCN62039.JPG DSCN62039.JPG Переглянуто 7377 разів 79.06 Кіб

18
а це перший успіх...блосфелдії 2.5 року (три сезони). цей сезон вони вже не в тепличці, а просто на підвіконнику в 5см горшку.
прошу не критикувати, мені до Ігоря Лавровського далеко :-)
Вкладення
DSCN620410.JPG DSCN620410.JPG Переглянуто 7376 разів 87.2 Кіб

19
ну і заодно...аріо 4 місяці (посів - кінець травня 2007 р)
Вкладення
DSCN62017.JPG DSCN62017.JPG Переглянуто 7375 разів 76.5 Кіб

21
а вода у нас з водогону, зашкалює до 25-30 градусів по німецькій шкалі...тому аріки ростуть, ацтеки більш-менш, а блосфелдії гинуть
(їм треба кислий грунт). кип"ятити воду - для сіянців обов"язково, але не допомагає. Бутильовану воду- лінь брати, плюс забуваю,
а як почне гинути - простіше посіяти нові, ніж рятувати старі :D
я ж їх сію не для продажу, як професіонали, а для розваги

22
Купи в аптеке банку дистиляты.
Или в автомагазине.
Сеянцам хватит надолго.
С уважением, Лиана

23
Очень хорошие растения!!!
И ацтеки и ариокарпусы!!!
С уважением, Stanislav.
www.irisik.com - Сайт о кактусах и других суккулентах

Re: Aztekium всхожесть

24
[tab=30]Я не нашёл темы про Aztekium новее :-D , а тулить их постоянно в тему блосок надоело)
Интересно почитать кто что писал. Ещё интереснее было бы взглянуть на те всходы теперь. Эй, народ ! Покажите тех, кто дожил до наших дней ! Было бы приятно глянуть.

[tab=30]А мои ацтеки нормально подрастают. Очень не спеша, но растут. В этом году я снова их посеял, и взошло поболее, чем в прошлом))
Кстати, может кому-то пригодится - посеянная в 13 году порцайка хинтонов от Брека не взошла тогда вообще. Зато поставив её на пересев в этом году, получил уже шесть всходов ! Кто бы мог подумать...глядя на ту "пыль" в чашке Петри) С семенами стромбов та же история - при пересеве на след. год прекрасно взошли Strombocactus esperanzae, абсолютно не показавшие себя в год посева.
Ariocarpus - forever !
Вкладення
Aztekium ritteri, MG Aztekium ritteri, MG
Aztekium ritteri, MG Aztekium ritteri, MG
Aztekium hintonii, MG Aztekium hintonii, MG
Strombocactus esperanzae, пересев. Strombocactus esperanzae, пересев.

Re: Aztekium всхожесть

26
Маю що сказати по тому посіву, що показував вище)
На фото я розклав сіянці по розміру.
Цікаво - на задньому фоні ви бачите пересів цієї самої позиції через рік - отримано більше сотні нових сходів ! Робимо висновок - не треба одразу викидати те, що не зійшло з ацтеків ! Вони ще можуть себе проявити ! Було таке: сіяв номерні хінтони від Брека, вони не зійшли. Зато пересів через рік у тих самих умовах дав дуже непогану схожість !
[tab=30]Я дуже дивуюся могутній силі у цьому насінні. На перший погляд у ньому взагалі немає жодних запасів ресурсів. Але це тільки для того, хто не знає, що це насіння здатне зберігати життєві сили для прорастання у сприятливих умовах дуже довго, роками !
-------------------
Имею что сказать по тому посеву, что показывал выше)
На фото я разложил сеянцы по размеру.
Интересно - на заднем фоне вы видите пересев этой самой позиции через год: получено больше сотни новых всходов ! Делаем вывод - не нужно сразу выкидывать то, что не взошло из посева ацтеков ! Они ещё могут себя показать !
Было: сеял номерные хинтоны от Брека, они не взошли. Зато пересев через год в тех самых условиях дал очень неплохую всхожесть !
[tab=30]Я удивляюсь той мощной силе, что скрыта в семенах этого вида. На первый взгляд в нём вообще нет никаких запасов жизненных ресурсов. Но это только для того, кто не знает, что эти семена способны сохранять жизненные силы для прорастания в подходящих условиях очень долго, на протяжении многих лет !
Ariocarpus - forever !
Вкладення
Свіжі сходи з "второгодниками" з попереднього посіву Свіжі сходи з "второгодниками" з попереднього посіву
діаметр 3-4 мм діаметр 3-4 мм
Діаметр 5-6 мм Діаметр 5-6 мм
Тогорічний посів ацтеків і свіжі сходи (в чашці Петрі) Тогорічний посів ацтеків і свіжі сходи (в чашці Петрі)

Re: Aztekium всхожесть

27
Первый "многочисленный" посев aztekium.Семена от чехов, от восьми "авторов".Всего где-то 120-130 семян.Взошло процентов 50.Видно не очень хорошо-пока не открывал крышку. Это 2-х годичные.Полтора года жили во влажной среде-под колпаком.
Вкладення
Відповісти

Повернутись до “Посів”