Re: Коллективные заказы импортных семян

1141
Доброго дня, шановні колеги.
Вітаю всіх з сьогоднішнім святом Незалежності України :)!
Та вношу попровку у термін приймання замовлень по Стар Астрофітум - давайте прискоримося, бо з початку наступного тижня Роман Павліка планує відрядження аж до кінця вересня.
Тому замовлення приймаються тільки до п'ятниці 26-го серпня включно.

Враховуючи і так чималі ціни в цього постачальника, в роботі з замовленнями на Стар Астрофітум я беру за свою роботу на 20%, як зазвичай, а 10. І ще 10 треба накинути як частину від загальних витрат.

Думайте, та надсилайте замовлення, хто надумається ;).


Re: Коллективные заказы импортных семян

1142
Доброго ранку, шановні колеги, і зокрема учасники замовлення насіння в Стар Астрофітум.
Роман Павліка встиг відкласти наше замовлення до свого від'їзду, але не встиг зробити фітосанітарні документи для його відправлення. Тому нам просто треба почекати його повернення 9-го вересня :). Після цього наші папери будуть дороблені, я отримаю інвойс, розішлю вам всім особисті розрахунки, зберу гроші, оплачу замовлення, та й будемо чекати насіння ;).
Гарного всім дня і тижня ;).

Re: Коллективные заказы импортных семян

1143
Шановні колеги, всім привіт.

Є гарна новина для учасників замовлення насіння в Кьоресів - посилка отримана, насіння розібрано, рахунки відправлені всім особисто. Будь ласочка, перевірте свої пошти, бо треба якомога швидше зібрати загальну суму для розрахунку, поки не змінився курс євро, по якому я сьогодні все рахувала ;).

Нагадую, що Бетіна Кьорес довіряє нам настільки, що відправляє насіння без передоплати - треба не підвети й швиденько розрахуватися ;).

Re: Коллективные заказы импортных семян

1144
Колеги, вітаю та звертаю вашу увагу на оновлення каталогу Петра Купчака - https://cactus-moravia.eu/

Всі бажаючі приєдгатися до колективного замовлення на його насіння, можуть присилати мені свої замовлення тут у приват, на пошту (elena@cactuskiev.com.ua), або кому куди зручно (месенджер, вайбер) :).

Замовлення приймаються протягом тижня - до 11-го жовтня включно.

Re: Коллективные заказы импортных семян

1146
О, це добре, що Матуш оновив каталог - тоді можна збирати замовлення й на насіння Матуша ;).

Всі бажаючі можуть надсилати мені свої заявочки до 13-го жовтна включно.

Більше оговорених дат чекати не буду, бо саме цікаве насіння швидко розбирають!

Re: Коллективные заказы импортных семян

1148
Так - на Стар Астрофітум замовлення вже давно зібрано та відправлено. Сподіваюсь, скоро воно вже буде отримано :)

Всім зацікавленим в колективних замолвеннях можу порадити тільки уважно слідкувати за цією темою :).


Сьогодні ми планували закінчити збір замовлень на Купчака. Поки заявочок дуже мало, нажаль.
Тому збір продовжується ще на завтрашній день.
І я нагадую, що замовлення саме в Купчака відрізняються найменшим супутним збором - всього 10% (тому що свої % за роботу з цим постачальником я не беру ;)).
Тож прошу всіх віднестися уважно до такої вигідної пропозиції ;).

Re: Коллективные заказы импортных семян

1149
Колеги, вітаю та звітую.

1. Прийом заявок на замовлення в Купчака та Матуша припинено.

2. Оновився каталог в Новака - https://kaktusy.webzdarma.cz/nabidkaobjednavka/
Бажаючи зробити в нього замовлення, можуть надсилати мені свої заявочки (умови стандартні - біля 30% зверху).

3. Прийшло насіння від Стар Астрофітум.
Останнім часом я відправляю замовлення через Нову пошту по неділях - в цей день там діє знижка 30%. Тож пропоную розсилку по цьому замовленню приурочити як раз до найближчої неділі ;).
Якщо комусь поки не треба висилати, будь ласка, напишіть мені це особисто.

Re: Коллективные заказы импортных семян

1152
Так, дякую, Володимире.

Давайте оперативненько зберемо замовлення на Павлічека, поки все смачненьке не розгребли поперед нами :). Тому збір буде всього до 24-го жовтня включно.

На Новака поки прислали замовлення всього три колеги - якщо ще є бажаючі, прошу прискоритися, бо завтра останній день прийому замовлень ;).

І ще - Матуш вже вислав нам суму передоплати. За роки співпраці з ним я зрозуміла, що швидкість виконання нашого замовлення (його місце в загальній черзі) залежить не тільки від оперативності збору заявок, але й від швидкості передоплати. Тому я вже сама зі своїх коштів перерахувала йому через ПайПал потрібну суму, щоб нічим не затримувати якомога якісніше виконання нашого замовлення :).
А тепер прошу всіх учасників цього замовлення скинути мені одну третину (1/3) від суми ващих замовлень - не більше. Без урахувань додаткових витрат, без усіляких %, із розрахунку 1 крона = 1 гривня. Просто порахуйте свои цифри вартості замовленного насіння, і частину переведіть мені на картку ;). Тільки, будь ласка, з підписами - від кого це, бо бувають перекази безяменні :).

Повернутись до “Обмін, різне”