Re: Коллективные заказы импортных семян

1171
Шановні колеги, в нас ситуація під назвою УПС :).
Сьогодні мені відповів Ладіслав Фішер - ось його слова:

Привіт Олена,
Я завершу оновлення списку наступного тижня, а потім надішлю його вам.
З повагою Л. Фішер.

Таким чином, всі ніби-то оновлені каталоги, що мені прислали колеги, а я розсилала вам, поки не дійсні. Давайте почекаємо :).

А поки є можливість зробити замовлення в Хвастека (поки є двоє бажаючих).


Re: Коллективные заказы импортных семян

1173
Шановні колеги, вітаю.
Є цікава інформація від Романа Станіка - ось його лист у перекладі:

Мій друг щойно повернувся з Болівії і привіз свіже насіння нового білого Cremnocereus albipilosus. Якщо хтось із вашого колективу зацікавиться, дайте мені знати.

028 CREMNOCEREUS

028/5.10 albipilosus ASK1300, Zudanez-Pasorapa, Bol. 10s/3,00

028/5.11 albipilosus ASK1300, Zudanez-Pasorapa, Bol. 100s/25

Re: Коллективные заказы импортных семян

1175
Колеги, вітаю.

Хто ще хоче щось дозамовити у Романа Станіка - пишіть мені ;).
Від згоден прийняти наші дозамовлення і чекає.
Збір триває до кінця цього тижня - до неділі, 27-го листопада. В понеділок я все відправлю.

Одночасно зараз йде збір заявок на насіння Ладіслава Фішера - вже є перші бажаючі.
Збір триває до середи, 30-го листопада, включно.

Всі зацікавлені, можуть отримати від мене каталоги і Станіка, і Фішера ;).

Re: Коллективные заказы импортных семян

1176
Колеги, вітаю.
Сьогодні всім, хто увійшов в першу частину замовлення Станіка, я розіслала рахунки для передоплати - будь ласка, перевірте повідомлення та оплатіть, по можливості, оперативно, бо я вклала свої гроші :).

Re: Коллективные заказы импортных семян

1177
Доброго ранку, шановні :).
Сьогодні зранку я вже розослала рахункі всім учасникам замовлення у Хвастека - будь ласочка, перевірте свої повідомлення.
Бо цього разу я знов вже вклала наперед свої гроші (заодно при переказі вирахувала сьогоднішній курс крони, по якому й проведені розрахунки).
Тому прошу не затримуватися з оплатами.
І нагадую, що це тільки передоплата - Яромір ще не вислав нам насіння - чекаємо.


І ще одне повідомлення: хто не встиг, але хоче приєднатися до замовлення у Фішера, бігом скидайте мені свої заявочки - він може їх доприйняти ;).

Re: Коллективные заказы импортных семян

1178
Все.... Бережіть посіви. Тепер це подвійна цінність як в випадку і з Берхтом.
Пересаджую Берхта Гімни.... Який чудовий матеріал. І вже коллекція втрачена.
Пільц також мав чудовий матеріал...
На превеликий жаль мав...
Вкладення

Re: Коллективные заказы импортных семян

1180
Сьогодні я написала листа з запитанням Йоргу та Бріджит Пільцам - чекаємо на відповідь.


А поки, коллеги, озвучую прохання тих з вас, хто хотів зібрати замовлення на насіння Романа Павліки - Стар Астрофітум (http://www.starastrophytum.com/S-1.html?lang=en&page=1) - давайте зберемо ;).
Враховуючи високі ціни на насіння Романа, я беру за свою роботу з цією фірмою не 20, а 10%. Плюс ще 10% додаємо як частину від загальних витрат.
Збір заявочок триває до середи, 14 грудня, включно.


І ще одне питання. Сьогодні мені написав Яромір Хвастек. Він був відсутній декілька днів, щойно повернувся і уточнює - чи не краще було б вислати нам насіння вже не зараз, напередодні різдвяно-новорічних свят (та можливих накладок на пошті), а з початку січня?
Прохання до всіх учасників цього замовлення висловити свою думку (можна написати не сюди, а мені особисто) - вирішувати буде суто кількість голосів ЗА та ПРОТИ :).

Re: Коллективные заказы импортных семян

1181
Колеги, вітаю та прошу дуже прискоритися з рішення що до Хвастека.

4 голоси вже є за те, щоб вислати у січні, але один проти зі своєю аргументацією:

"за негайну відправку насіння паном Хвастеком, і ось чому:
Якщо насіння буде відправлено протягом найближчих трьох днів, то є ймовірність, що воно ще до тривалих різдвяно-новорічних свят покине межі ЄЕС. В Україні ці свята коротші, і за сприятливих обставин, ще до православного Різдва насіння вже буде у замовників. А різні форс-мажорні обставини з однаковою долею ймовірності можуть трапитись як до так і після Нового року".

Тож вирішуте якомога скоріше, бо ми не тільки втрачаємо час з відповіддю Яроміру, ще в мене з'явились такі обставини, що я сьогодні після обід поїду з Києва і буду відсутня декілька днів. Тож вирішити все треба СЬОГОДНІ ДО ОБІДУ, щоб я встигла написати Хвастеку.

Re: Коллективные заказы импортных семян

1182
Звітую, що отримала рахунки за дозамовлення Станіка та за першу частину замовлення Фішера.
Всі підрахунки розіслані учасникам цих замовленяь - подивіться, будь ласка свої повідомлення.
За Станіка я вже заплатила своїми грошима, на Фішера мене не хватило - чекаю ваші оплати :).

Re: Коллективные заказы импортных семян

1183
Колеги, вітаю та звітую.

Більшістю голосів було вірішено, що Хвастек відправить нам насіння після Нового року - на початку січня.

На Стар Астрофітум поки малувати замовлень - є пропозиція подовжити термін прийому заявок до кінця цього тижня - до неділі 18.12 включно.

Re: Коллективные заказы импортных семян

1184
Колеги, вітаю та передаю переклад листа Пільців:

Дорога Олено, вибач, але ми повинні сказати, що нам довелося закрити магазин насіння через наш дуже поганий стан і проблеми зі здоров'ям.
Ми дякуємо тобі та всім українським колегам за довіру до нашого розплідника!
Бажаємо вам всього найкращого в цей жахливий час, і щодня сподіваємося, що ця безглузда війна скоро закінчиться!
Тобі безпечно у твоїй частині міста?
Бажаємо всього доброго тобі, твоїй родині та тваринам 🐈
З повагою Бріджіт та Йорг

І моя відповідь:

Шановні Бріджит та Йорг.

Я була дуже рада отримати вашого листа. Шкода, що ваша фірма припинила роботу, але ви дуже багато зробили для нашого спільного захоплення кактусами та сукулентами! Вам є чим пишатися! Багато українських аматорів і я пишаємося, що працювали з вами протягом багатьох років. Ми дякуємо вам за чудове насіння та рослини, які будуть нагадувати нам усім про вас ще багато років :).

Людям похилого віку важко працювати, тому відпочивайте якомога більше і бережіть себе. Я передам ваші вітання всім нашим колегам.

На жаль, під час цієї страшної війни ми всі в небезпеці в усіх містах. І в усіх частинах столиці теж небезпечно. Позавчора, після чергового бомбардування Києва, в нас на добу пропала вода. Щодня по всій Україні з метою економії на кілька годин відключають електроенергію. І все це відбувається взимку! Страждають не тільки наші воїни на передовій, але й все мирне населення. Дуже важкі часи. Тому ми вдячні всім країнам і всім людям за будь-яку підтримку і допомогу - навіть просто у вигляді теплого слова :).

Дякуємо вам за підтримку нашої краіни загалом. І я особисто дуже ціную вашу участь в житті нашої сім'ї - ви навіть пам'ятаєте про моїх котів - це зворушує до сліз :). Подумки обіймаю вас :). І вітаю з Різдвом Христовим та Новим роком! Бережи вас Боже.

P.S. Для всіх іноземних колег:
Багато років нам нав'язували російську мову, і багато українців спілкувалися нею. В тому числі і я - навчалася в російськомовній школі та закінчила інститут за спеціальністю вчитель російської мови та літератури. Але тепер я, як і більшість українців, переходжу на нашу рідну українську мову. Тому що російська мова – це мова колонізаторів, з якими ми зараз воюємо. Тому моє українське ім’я Олена, а не Елена, як було російською.
_________________
Найкращі побажання
Олена
www.cactuskiev.com.ua

Re: Коллективные заказы импортных семян

1185
Доброго вечора, шановні.

Ладіслав Фішер дослав рахунки, а я щойно дорозіслала їх всім учасникам замовлення. Подивіться повідомлення та поскидайте мені оплати, будь ласка, пошвидше, бо я, вже за традицією, все оплатила зі своїх коштів наперед ;).
і ще - Фішер навіть не питав нашої думки (на відміну від Яроміра Хвстека :)), а просто написав, що вишле нам насіння на початку січня :). Тоже чекаємо :).

Повернутись до “Обмін, різне”