Re: Эхинопсисы

16
Ось, Андрій усе правильно сказав..............

P.S. Назва теми просто "Эхинопсисы", без "гібридні"...........


Передаю величезний привіт своїй мрії, якщо ти надієшся, що я здамся, то ти помиляєшся.

Re: Эхинопсисы

17
Alexandr писав:Так, квіти у них просто шикарні!!!!! Сьогодні, в пошуках чогось новенького, знайшов такі фото ехінопсисів, що від них подих перехоплює, серце вилітає з грудей і взагалі не по собі робиться... Скажіть наскільки реально досягти такого ж (чи хоча б схожого) цвітіння в наших умовах??? І скажіть будь ласка, що це вид??? (Автор фото живе в Каліфорнії, США)
Цветки - совершенство! Спасибо за фото, я такого лавинообразного цветения еще не видел.
Внешне это скорей всего классический Echinopsis eyriesii.
В Украинских условиях совершенно реально за несколько лет (2-5) вырастить обильно цветущие экземпляры, не надо ждать десятки лет. Я в детстве за 1 год вырастил из небольшой детки до цветения. ;)

Re: Эхинопсисы

18
типовий eyriesii - білоквітковий
тут же є ніжнорожева компонента, тому це схоже на oxygona...
сам тримаю десяток оксігон - вони чудово діткують. Так, цвітіння симпатичне,
але єдина привабливість цих рослин для мене - можливість використання у ролі підщепи.
До речі, на відміну від ейрезіі оксігона витягується у висоту,
що є плюсом для підщепи

Re: Эхинопсисы

21
Я б этим "классификаторам" ручки (и карандаши) поотбивал - бы. Вместо того, чтоб более - менее единую базу видов - вариаций - полевых номеров создать, сидят в кабинетиках и в "наперстки" названиями растений играют: "А давайте теперь такой - то сделаем таким - то!" Ему докторскую защитить, а тебе в интернете два дня лазать и на кофейной гуще гадать: "Что же из этого полевого номера (рода/ вида/ вариации) вырастет? :evil:
Мой сайт: cactusist.dp.ua

Re: Эхинопсисы

22
офтоп....
це відбувається не тільки в середовищі ботаніків,
а всюди, куди лізуть неуки з мільйонними статками.
Згадайте ще, як наше міністерство освіти ввело в середні школи предмет "валеологія",
бо якесь чудо в пір"ї вирішило що воно велике наукове цабе.
Зараз про валеологію ніхто і не згадає,
але ж десятки пройдисвітів назахищали собі докторських дисертацій і
назаслужували наукових професорських зарплат і пенсій.
А хто читав останнім часом витяги з докторської дисертації дружини Кириленка? Просто бомбезні цитати!

Тому всі ці класифікатори (Хант з його "астрофітумом" капут-медуза, в описі якого
він навіть не згадав про Веласкеса і Невареса, Довельд з його ідеями, Weber з "ехінопсисом" кандікан")
заслуговують максимум на недружню критику, для якої потрібно відкрити
спеціальний сайт, співзвучний з назвою безсмертної комедії Грібоєдова.

Re: Эхинопсисы

23
Це ще нічого, коли таксон зберігає видову назву, тут ще можна розібратися. А от коли починають об'єднувати необ'єднуване і все підряд більш-менш схоже, ось тоді і починається повна дупа.
P.S. Не знаю як хто, а у нас Ханта вважають не сполна розуму.

Re: Эхинопсисы

24
Про так званих "класифікаторів" можна розповідати довго і нудно............. Тож давайте краще повернемось до суті теми..........
Передаю величезний привіт своїй мрії, якщо ти надієшся, що я здамся, то ти помиляєшся.

Re: Эхинопсисы

27
Справжніми ехинопсісами пропоную вважати тільки ехів, без родів, яких приєднали до них...........
Trich. тут через те, що мені дуже сподобалась квітка.........
Передаю величезний привіт своїй мрії, якщо ти надієшся, що я здамся, то ти помиляєшся.

Re: Эхинопсисы

28
кожен має своє означення ехінопсиса. моє означення дуже просте -
ехінопсис - це те, що ми використовуємо в якості підщепи.
Або...в якості маточника для отримання діток або насіння для підщеп...

В принципі, допускаю утримання кількох штук subdenudata i werdermannii -
цвітуть досить рясно, придатні в якості запилювачів для юзбертів

Re: Эхинопсисы

29
Alexandr писав:А хоча б такого як на 2 картинці праворуч можна досягти за більш короткий відрізок часу??? :)
Если очень хочется, можно сделать проще - как сегодня сделал я: купить уже крупный многолетний эхинопсис на рынке у бабульки. Мой сегодня, высотой в 26 см, обошёлся мне в 30 гривен. По цене - это рекорд у меня, обычно они дороже, но не на много: в районе 50 грн. Конечно о какой-то сортности говорить не приходится - продавцы даже не знают названия рода, не говоря о чём-то большем. Для прививок это роли не играет конечно, как в моём случае, но если очень хочется крупных красивых и по несколько штук цветков - это как раз самый простой, дешёвый и быстрый способ.
Мой безродный Echinopsis eyriesii, который тоже пошёл под прививку:
А если хочется сортового - покупаете детку, к примеру, у Сергея Червинко, и прививаете её на бабулькин безродный, купленный по вышеописанному способу. Таким способом Вы тоже сэкономите до десятка лет.

Re: Эхинопсисы

30
Дайте будь ласка посилання на сайт Сергія Червінко..... :roll:
Передаю величезний привіт своїй мрії, якщо ти надієшся, що я здамся, то ти помиляєшся.

Повернутись до “Класифікація”